XII MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ im. KOPYTKA

Wysoki poziomu sportowy i duże pięściarskie widowisko - tego mogą się spodziewać kibice podczas meczu reprezentantów klubu JKB Jawor Team Jaworzno, którzy nie raz rozgrzewali widownię zgromadzona w hali sportowej przy ulicy Grunwaldzkiej 80 w Jaworznie. Bilety w atrakcyjnej cenie są juz w sprzedaży. Sam pięściarski występ uatrakcyjni zespół rockowy grający na żywo 'ISCARIOTA'.

Zapraszamy wszystkich na godzinę 18:00 w sobotę 13 maja - dzień wczesniej o tej samej porze zobaczyc możemy ceremonię ważenia zawodników i zawodniczek obu drużyn w Centrum Handlowym 'Galena'. 

Bedzie to kolejne mocne wyzwanie młodzieży Jaworznickiego Klubu Bokserskiego 'Jawor' Team. W sobotę 13 maja o godzinie 18:00 w hali MCKiS przy ulicy Grunwaldzkiej 80 młodzież jaworznickiego klubu stanie przed kolejnym międzynarodowym sprawdzianem. Tym razem do Jaworzna zawita bardzo silna reprezentacja Lwowa. Przewidzianych jest 11 pojedynków. W ekipie gospodarzy zaprezentują się medaliści tegorocznych Mistrzostw Polski Juniorek - Klaudia Simsak, Juniorów - Dominik Harwankowski oraz Bartłomiej Przybyła, Seniorów - Dawid Miziołek. Dla przypomnienia kibicom boksu i fanom jaworznickiego klubu popularni 'HARWAN' i 'MIZIOŁ' to aktualni Mistrzowie Polski na rok 2017, Bartek Przybyła srebrny medalista Mistrzostw, a Klaudia Simsak oraz Patryk Tandecki to brązowi medaliści. Do nich dołączą ćwierćfinaliści MP: Julia Kiermasz i Szymon Łapa oraz zdolna - szybko rozwijająca się jaworznicka młodzież. Emocje gwarantowane. Na życzenie gości ze Lwowa, dojdzie do dwóch ciekawych pojedynków seniorskich w wadze półciężkiej i ciężkiej.. 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.