MISTRZOSTWA EUROPY UCZNIÓW - DZIŚ DWÓCH NASZYCH

Dzisiaj - w trzecim dniu Mistrzostw Europy Uczniów, rozgrywanych w rumuńskiej miejscowości Valcea, boksować będzie dwóch naszych reprezentantów - Jakub Sulęcki (-50kg) oraz Łukasz Perkowski (-52kg).

Pierwszy z naszych reprezentantów boksować będzie z Mauelem Zancarli (ITA). Stawką tego pojedynku jest awans do ćwierćfinału mistrzostw. Jeżeli Polak wygra, to w walce o medal zmierzy się ze zwycięzcą pojedynku Jegor Tomin (EST) – Anton Kirilov Rroynov (BUL).

Natomiast drugi z Polaków walczyć dziś będzie z Miticiem Ognjenem (SRB). Także i w tym przypadku zwycięzca – mamy nadzieję, że będzie to Polak – ma zapewniony awans do ćwierćfinałowej strefy zmagań, w której o wejście do strefy medalowej boksować będzie ze zwycięzcą konfrontacji pomiędzy Cainem Lewisem (IRL), a Jure Bratovichem (CRO). Początek serii walk, w której wystąpią obaj nasi zawodnicy o godz. 16.00. Zgodnie z Programem pojedynków Jakub Sulęcki boksować będzie w pojedynku oznaczonym numerem 11, natomiast Łukasz Perkowski wystartuje w walce oznaczonej numerem 17.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: gluton
Data: 20-07-2017 11:28:01 
Rodzina Sulęckiego???
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.