UZALEŻNIJ SIĘ OD SPORTU

Może najpierw wysiłek a potem zadowolenie z wygranej nad sobą, a być może i przeciwnikiem w ringu. Dobra okazją będzie V Miedzynarodowy Turniej 'Boxing Day'. Przyjdź, zobacz, poczuj prawdziwe sportowe emocje, które daje rywalizacja w ringu od najmłodszych lat. Oczyść atmosferę z negatywnych emocji przez trenning i walcz.

V Miedzynarodowy Turniej 'Boxing Day'  odbędzie się 9 grudnia 2017 roku o godz. 11:00 w Hali Sportowej Szkoły Podstawowej nr 28 w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Mieszka 10. Hasłem przewodnim turnieju, a w sumie całego młodzieżowego świata jest "Uzależnij się, ale od sportu!"

Ważną informacją jest również fakt, iż podczas Turnieju będziemy przeprowadzać zbiórkę dla Oli Hübner z Wodzisławia Śląskiego, która w listopadzie tego roku uległą nieszczęśliwemu wypadkowi na torze cartingowym, gdzie szalik zawinął się w oś gokartu i spowodował poważny uraz kręgów szyjnych. Niech Ola poczuje magię świąt, która odmienia wszystkich, także sympatyków pięściarstwa! Pokażmy naszą moc uczenia i pomagania innym.

Odbędzie się licytacja rękawicy z podpisem Tomasz Adamka przekazanej przez Pana Mariusza Konieczyńskiego Prezesa TYMEX BOXING PROMOTION, rękawica z podpisami Ewy Brodnickiej, Mateusza Masternaka, Zbigniewa Kicki oraz Rzadkosza, Gromadzkiego, Kassiego, Bunksa i innych oraz licytacja koszulki Marisuza Wacha z jego własnoręcznym podpisem. Naprawdę będzie okazja do tego aby wesprzeć akcję pomocy drugiemu człowiekowi, a jednoczesnie zdobyć pamiątkę na lata. Liczy się każdy gest dobrej woli.

W turnieju wezmą udział zawodnicy wszystkich kategorii wiekowych z Polski, Ukrainy, Czech i Wielkiej Brytanii - także należy spodziewać się naprawdę dużej ilości walk i ciekawego widowiska sportowego.

Dla najlepszych zawodników i drużyn przewidziano nagrody ufundowane przez sponsoorów: Hotel, Restauracja Gościniec Wodzisławski, Tatra Hotel w Zakopanem, Restauracja Strefa Smaku, Sklep sportowy "Monsun" z Wodzisławia Śląskiego, Pitbull West Coast , Mechanika samochodowa , Perfect Service Wiesław Kolorz, Studio Tatuażu Artystycznego JahooTattoo, Janusz Całus, Circle K - Wodzisław Śląski ul. Witosa, Firma LUBAR z Rybnika , Hogo Sklep z odżywkami i odzieżą uliczną z Wodzisławia Śląskiego, Prefumeria Napoli , Printy Poland Wodzisław Śląski - poligrafia i druk.

Patronat medialny: TVP 3 Katowice, BOKSER.ORG, Dziennik Zachodni, naszemiasto.pl, tuwodzislaw.pl, Gazeta Wodzisławska, naszwodzislaw.com.

Zdanie publiczne realizowane z budżetu Miasta Wodzisław Śląski : "V Międzynarodowy Turniej Bokserski 'Boxing Day' o Puchar Prezydenta Miasta Wodzisławia Śląskiego"

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: skud
Data: 06-12-2017 09:39:18 
Brawo I jak to ze w Polsce nie moze ruszyc liga amatorska.Male gale bokserskie nie sa w stanie zapenic Hal sportowych ale liga ,wspozawodnictwo miedzy miastami to ,beda pelne Hale kibicow.Nawet w pierwszych latach to moga byc juniorzy.tylko zadnych Lig 1,2 czy 3 tylko aplikacja zeby wystartowa.Woj,Podlaskie of razu wystawia 2 kluby z B-stku i Lomzy(gdzie trenuja chlopaki z Ostroleki i Ostrowi Maz.)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.