MIKOŁAJKOWY XI LANDOWSKI BOXING NIGHT

Mikołajki z Boksem, ależ to oczywiste - przynajmniej dla Braci Landowskich. Zapraszamy na XI Galę "Mikołajkową" Boxing Night do warszawskiej Hali Domeyki przy ulicy Staffa 3/5 w Warszawie.

Landowski Boxing Night to cykliczna impreza organizowana co pół roku przez braci Łukasza i Karola Landowskich prowadzących klub i szkółkę bokserską. Emocje na ringu zapewnią osoby uprawiające rekreacyjnie boks w Landowski Boxing School, a także utytułowani zawodnicy boksu olimpijskiego zrzeszeni w klubach z całej Polski.  

Gale Landowski Boxing Night mają na calu promowanie boksu głównie wśród dzieci i młodzieży. - Po ostatnich galach liczba uczestników zajęć dla najmłodszych wynosi około 25-30 osób, a czasem przychodzi i 40 osób - wymienia Karol Landowski

Choć trenerów Łukasza i Karola można było zobaczyć w tym roku w narożnikach zawodowców to głównie skupiają się na pracy z młodzieżą. I są już tego efekty. - W tym roku osiągnęli sukcesy w postaci 3 medali Mistrzostw Polski - brązowy kadetów zdobył Krystian Różycki i złoty oraz brązowy młodzików braci Macieja Sulęckiego Pawła i Kuby. Bracia wystąpili też na Mistrzostwach Europy Młodzików w Rumunii - mówi Karol Landowski. 

Dlatego na gali odbędzie się prezentacja najmłodszej grupy Landowski Boxing School, żeby pokazać kibicom jak wygląda trening boksu dla dzieci. - Zawsze na to stawiamy, chcemy pokazać rodzicom, którzy mają wątpliwości, że warto zapisać dzieci na boks - powiedział Karol Landowski. 

Galę Landowski Boxing Night wspiera kilka dużych firm z branży sportowej, kosmetycznej czy spożywczej. Łukasz Landowski zachęca, żeby biznes szerzej włączał się w promowanie boksu wśród dzieci i młodzieży. Taka gala to możliwość wsparcia karier młodych pięściarzy, którzy w przyszłości mają zdobywać medale dla Polski. Zapraszamy na stronę internetową landowskiboxing.com. Tam przygotowana jest specjalna oferta dla biznesu.

Tym razem ze względu na grudniową datę będzie to gala mikołajkowa z prezentami dla kibiców.  - Prezenty przygotowała firma Remington i Bakaland. Będziemy mieli także vouchery do restauracji Republika Burgera oraz Jaś&Małgosia - zapewnia Łukasz Landowski. 

Na gali pojawią się znani sportowcy i bokserzy: Paweł Nastula, Maciej Sulęcki, Norbert Dąbrowski, Albert Sosnowski i Paweł Głażewski

XI Mikołajkowa Gala Landowski Boxing Night, 9 grudnia (sobota), godz. 19:00, Hala Sportowa Bielany, ul. Staffa 3/5 w Warszawie - wejście na hale od godziny 18:30.

Bilety w cenie 30 zł zwykły i 100 zł z VIP-roomem do nabycia w Nastula Club Bielany, ul. Ogólna 9 oraz Implus, ul. Daniłowskiego 2/4, u trenerów Łukasza i Karola Landowskich, a także w dniu gali. W razie pytań zapraszamy do kontaktu: Karol Landowski 510 615 515, Łukasz Landowski 602 80 80 70.

Mikołajkowa gala pięściarska - XI Landowski Boxing Night

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.