KURS W CENTRUM RINGU

Kurs Sędziego Boksu Olimpijskiego - Kazimierz Mietła w ringuWydział Sędziowski Małopolskiego Okręgowego Związku Bokserskiego >>> powiadamia o naborze chętnych na Kurs Sędziego Boksu Olimpijskiego. Jest to niepowtarzalna okazja, aby znaleźć się najbliżesz pięściarskich zmagań i uczestniczyć w pojedynkach pięściarskich wprost na macie między linami ringu jako sprawiedliwy i odpowiedzialny za zdrowie zawodników i walkę zgodnie z regułami najstarszej ze sztuk bezpośredniej męskiej konfrontacji.

Udział w kursie mają gwarantowany mężczyźni i kobiety którzy spełniają pięć prostych warunków:

1. Ukończone 18 lat
2. Minimum średnie wykształcenie
3. Niekaralność
4. Odpowiedni stan zdrowia
5. Odporność na stres

Mile widziana znajomość języków obcych.

Zajęcia prowadzić będzie Ariel Środa były pięściarz, a obecnie plutonowy w 6 Brygadzie Powietrzno-Desantowej oraz trener w reaktywowanej dzięki swoim wysiłkom Akademii Bokserskiej w rodzinnym mieście Libiąż  oraz doświadczony sędzia instruktor Kazimierz Mietła - warto zjawić się, aby w takim gronie poznać arkana najtrudniejszego rozjemcy w sporcie kontaktowym. Emocje gwarantowane, a wspomnienia do końca życia żywo noszone!

Ochotnicy mogą liczyć na bogaty program kursu, który przewiduje zarówno zajęcia teoretyczne, jak i praktyczne. Zajęcia teoretyczne odbywać się będą w weekendy, a sprawdzenie wiedzy praktyczne w ciągu tygodnia.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy: Ariel Środa tel. 663-420-500;  e-mail: [email protected].

Dodatkowym atutem jest fakt, że już niedługo w tym okręgu rozpoczynają się kolejne Grand Prix Małopolski >>>, gdzie będzie mozna sprawdzić swoje umiejętności.

Kus sędziego boksu olimpijskiego w małopolsce

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.