Archiwum wiadomości z dnia: 2021-10-10

 

RAMIREZ NA PUNKTY, WYCHRYST PRZED CZASEM

Robeisy Ramirez (8-1, 4 KO) pnie się mozolnie po kolejnych drabinkach boksu zawodowego i przybliża coraz bardziej do walki mistrzowskiej. Dwukrotny mistrz olimpijski odprawił na gali Fury vs Wilder III niezwyciężonego dotąd Orlando Gonzaleza Ruiza (17-1, 10 KO).
KOWNACKI JAK PAWEŁ WOLAK?

W grudniu 2011 roku prysły marzenia Pawła Wolaka, by walczyć o mistrzostwo świata w boksie zawodowym. Charyzmatyczny i nieprawdopodobnie ambitny pięściarz mieszkający na stałe w USA dziewięć miesięcy wcześniej przejechał się Yurim Foremanie, a jeszcze wcześniej mógł walczyć z młodym Julio Cesarem Chavezem Jr. Jeden pięściarz zabrał mu jednak marzenia - Delvin Rodriguez.FURY O WILDERZE: TO BARDZO TWARDY GOŚĆ!

Czekaliśmy na powrót obu pięściarzy kilkanaście miesięcy, ale wreszcie doczekaliśmy się ich powrotu. W trzecim pojedynku Tyson Fury (30-0-1, 21 KO) znokautował w jedenastej rundzie Deontaya Wildera (42-2-1, 41 KO), broniąc po raz pierwszy tytuł mistrza świata wagi ciężkiej federacji WBC. Po pojedynku czempion skomentował swoje zwycięstwo.


VLOG RSC: FURY ZAMYKA TRYLOGIĘ, KOWNACKI BOLEŚNIE PRZEGRYWA

Za nami gala w Las Vegas. Tyson Fury (31-0-1, 21 KO) zamknął ostatecznie trylogię z Deontayem Wilderem (42-2-1, 41 KO), broniąc przy tym tytuł mistrza świata WBC wagi ciężkiej. Pierwszą porażkę na zawodostwie zanotował Efe Ajagba (15-1, 12 KO), drugą Adam Kownacki (20-2, 15 KO), który ponownie przegrał z Robertem Heleniusem (31-3, 19 KO). Andrzej Pastuszek podsumował tę wielką bokserską imprezę!


WILDER PO WALCE: ZROBIŁEM WSZYSTKO, CO W MOJEJ MOCY

Tyson Fury (31-0-1, 21 KO) zachował swój tytuł mistrza świata WBC wagi ciężkiej. Wczorajszej nocy w Las Vegas pokonał przez nokaut w trzecim pojedynku Deontaya Wildera (42-2-1, 41 KO). Amerykanin wierzył w swoje zwycięstwo i przekonywał po przegranej, że zrobił wszystko, aby pokonać Fury'ego, ale to nie wystarczyło.