Archiwum wiadomości z dnia: 2015-09-09

 

ANDRE BERTO PROWOKUJE MAYWEATHERA

Niektórzy mówią, że Floyd Mayweather Jr (48-0, 26 KO) wybrał sobie na rywala Andre Berto (30-3, 23 KO), ponieważ chce na koniec zanotować efektowną czasówkę. Inni zaś twierdzą, że chce bezpiecznie pożegnać się z ringiem. Od początku jednak najczęściej mówiło się o tym, że to urażona męska duma i kobieta tak naprawdę przyczyniły się do takiego, a nie innego wyboru.


RYSUJE SIĘ KARTA GALI BROOK-CHAVES, BURNS ZAWALCZY O PAS EBU

Były mistrz świata WBO wagi lekkiej Ricky Burns (38-5-1, 12 KO) 24 października na gali Matchroom Boxing w Sheffield skrzyżuje rękawice z Edisem Tatli (25-1, 8 KO) o należący do Fina z bałkańskimi korzeniami pas mistrza Europy - poinformowano na oficjalnym profilu grupy na Twitterze. W pojedynku wieczoru imprezy Kell Brook (35-0, 24 KO) zmierzy się z Diego Gabrielem Chavesem (23-2-1, 19 KO) w trzeciej obronie tytułu IBF wagi półśredniej.
CZTERDZIEŚCI DZIEWIĘĆ - ZERO

Najlepszy pięściarz naszej ery, samozwańczy TBE, król Midas boksu zawodowego Floyd Mayweather (48-0, 26 KO) w sobotę w nocy w swym ukochanym MGM Grand w Las Vegas żegna się ringiem. Na ostatniego rywala "Money" wybrał niezasługującego na tę szansę Andre Berto (30-3, 23 KO). Prawie nikogo ta walka nie interesuje, a w Polsce możemy nawet nie mieć możliwości jej obejrzenia.


ANDY RUIZ JR POWRÓCI MIĘDZY LINY

Uznawany za prospekta wagi ciężkiej Andy Ruiz Jr (24-0, 17 KO) po zwycięstwie nad Siergiejem Liachowiczem (26-7, 16 KO) w grudniu ubiegłego roku nie pokazywał się kibicom w ringu. Dziś jednak poinformowano, że 26-letni pięściarz powróci 26 września podczas gali Boba Aruma w Kalifornii. Nazwisko przeciwnika dla mieszkającego w Stanach Meksykanina nie jest jeszcze znane.