AUSTIN TROUT ZASTOPOWAŁ HERNANDEZA

Joey Hernandez (24-4-1, 14 KO) sporo zbijał, a przez niecałą dobę przybrał blisko dwadzieścia funtów. To oczywiście nie mogło wpłynąć korzystnie na jego postawę w konfrontacji ze świetnym Austinem Troutem (30-2, 17 KO).

Dawny champion od początku przeważał nad ociężałym rywalem. Ciosy składał w fajne kombinacje i co chwilę zmieniał cel ataku, bijąc na zmianę na górę i dół. Podrażniony Hernandez faulował i w czwartej rundzie został ukarany ostrzeżeniem. W szóstej było już po wszystkim. W samej końcówce Trout wystrzelił hakiem na korpus, odbierając przeciwnikowi chęć do kontynuowania potyczki. A po walce zwrócił się do Juliana Williamsa (20-0-1, 12 KO), z którym sprzecza się regularnie w mediach społecznościowych.

- Tak właśnie skończysz. Pokazałem ci, jak należy walczyć. Ja Hernandeza znokautowałem, ty się z nim bawiłeś cały dystans. Jeśli tylko zechcesz, możemy zawalczyć - powiedział Trout.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: przemyto
Data: 09-09-2015 09:21:29 
Trout ma caly czas potencjal mistrzowski. tyle, że zamiast bawić się w jakies gry słowne z Willimasem powinien lbo stoczyc z nim walke, albo mierzyc w zawodnikow z wyzszej polki w tej kategorii. Po porazkach z Lara i ALvarezem cos zacielo sie w jego karierze. teraz powinien dobrac sobie takich rywali, jak Carlos Molina, Ishe Smith czy niewygodny Brian Rose. A potem probowac stoczyc rewanze z Lara badz Alvarezem.
 Autor komentarza: pinczorio
Data: 09-09-2015 09:49:40 
z Larą chyba bez szans ale rewanż z Canelo bym chętnie zobaczył bo walka była bliższa niż oficjalna punktacja.
 Autor komentarza: MLJ
Data: 09-09-2015 10:55:30 
Trout to ciągle top tej wagi..Widziałbym go z wygranym Kornelius Bandaż/Jermall Charlo
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.