Marcin Filipowski

Wyróżnione treści

Strony: 1 | 2

Korespondent serwisu, mieszkający na co dzień na Wschodnim Wybrzeżu USA. Od lat związany z portalem. Relacjonował gale z udziałem Tomasza Adamka, Pawła Wolaka, Przemka Majewskiego i innych polonijnych pięściarzy ze Stanów. Autor wywiadów, felietonów oraz wielu informacji własnych. Dziennikarz Polskiego Radia Nowy Jork.


FONFARA O WYGRANEJ WALCE Z CHAVEZEM

Andrzej Fonfara (27-3, 16 KO) tydzień temu odniósł wielkie zwycięstwo nad Julio Cesarem Chavezem Juniorem (48-2-1, 32 KO) i szybko został okrzyknięty trzecim - po Stevensonie i Kowaliowie - najlepszym obecnie pięściarzem wagi półciężkiej. W rozmowie z Marcinem Filipowskim polski bokser mieszkający w Chicago opowiedział o swojej wygranej i planach na przyszłość.WILCZEWSKI O PRZYGOTOWANIACH WACHA ORAZ 'KONFLIKCIE' Z BASHIREM

Zapraszamy do ciekawej rozmowy z Piotrem Wilczewskim, byłym mistrzem Europy zawodowców, aktualnie pierwszym trenerem Mariusza Wacha (29-1, 16 KO). Szkoleniowiec z Dzierżoniowa aktualnie przebywa w ośrodku Global Boxing Mariusza Kołodzieja, w którym przygotowuje swojego podopiecznego do starcia z Gbengą Oloukunem w Lubinie 14 marca. I właśnie o tych treningach, ale również rzekomym konflikcie Jamesem Ali Bashirem, sprawie z zatrzymaniem przez policję i ewentualnym powrocie między liny porozmawialiśmy z "Wilkiem" wczoraj.WILDER-STIVERNE: TYPUJE MARIUSZ WACH

Swego czasu Mariusz Wach przebywał na jednym obozie z Deontay Wilderem (32-0, 32 KO) i miał okazję oglądać go z bliska. Dziś ten amerykański król nokautu zaatakuje Bermane'a Stiverne'a (24-1-1, 21 KO) i należący do niego tytuł mistrza świata wagi ciężkiej według federacji WBC. Na kogo stawia nasz olbrzym? Przekonajcie się sami.ANDRZEJ WAWRZYK O REHABILITACJI I POWROCIE NA RING

Jeszcze przed świętami nasz korespondent w USA - Marcin Filipowski, miał okazję długo porozmawiać z Andrzejem Wawrzykiem (29-1, 15 KO), byłym pretendentem do mistrzostwa świata wagi ciężkiej. O strasznym wypadku, długiej rehabilitacji oraz powrocie na ring w rozpoczynającym się właśnie roku w blisko półgodzinnym wywiadzie.


MARIUSZ WACH O ZBLIŻAJĄCEJ SIĘ WALCE Z TRAVISEM WALKEREM

Mariusz Wach (28-1, 15 KO) po wygranej nad Samirem Kurtagiciem kolejny pojedynek stoczy już 12 grudnia, mając naprzeciw siebie Travisa Walkera (39-12-1, 31 KO). O przygotowaniach do tej potyczki, ale również zachowaniu Shannona Briggsa czy dzisiejszej walce Kliczko vs Pulew - wszystko w obszernym i ciekawym wywiadzie Marcina Filipowskiego.


SZYMAŃSKI O HAYMONIE, NASTĘPNEJ WALCE I NOWYM TRENERZE

Utalentowany Patryk Szymański (11-0, 6 KO) niedawno związał się kontraktem menadżerskim z Alem Haymonem, zmienił narożnik i za oceanem przygotowuje się do występu 12 grudnia w Chicago. O tej walce, ale również nowym trenerze, pobycie w USA oraz sparingach z Giennadijem Gołowkinem w rozmowie z Marcinem Filipowskim - zapraszamy.


TOMASZ ADAMEK O PRZYGOTOWANIACH DO WALKI ZE SZPILKĄ

Jak zapewne każdy kibic boksu w naszym kraju doskonale się orientuje, już 8 listopada podczas gali Polsat Boxing Night w Krakowie Tomasz Adamek (49-3, 29 KO) skrzyżuje rękawice z Arturem Szpilką (16-1, 12 KO). Co słychać na obozie szkoleniowym "Górala"? Co były mistrz świata dwóch kategorii mówi o swoim rywalu? Zapraszamy do wywiadu Tomka z naszym amerykańskim korespondentem, Marcinem Filipowskim.


TOMASZ ADAMEK O POLSAT BOXING NIGHT I NAJBLIŻSZYCH PLANACH

Tomasz Adamek (49-3, 29 KO) wróci między liny 8 listopada w nowej krakowskiej hali podczas gali Polsat Boxing Night. Jego rywalem będzie Artur Szpilka (16-1, 12 KO) bądź Mariusz Wach (27-1, 15 KO). Wszystko ma zostać ogłoszone podczas wtorkowej konferencji prasowej. O tym, ale także innych sprawach, w rozmowie BOKSER.ORG z naszym "Góralem", byłym mistrzem świata dwóch kategorii.
ADAMEK: SZPILKA JEST POCZĄTKUJĄCY W BOKSIE

Szef stacji Polsat Sport Marian Kmita ujawnił niedawno, że podczas planowanej na 18 października gali Polsat Boxing Night w Łodzi, w ringu mogliby się spotkać Tomasz Adamek (49-3, 29 KO) i Artur Szpilka (16-1, 12 KO). Zapraszamy do wysłuchania części dłuższej rozmowy z "Góralem", który odniósł sie do możliwosci walki ze "Szpilą". Jutro zaprezentujemy całą, ponad dzwudziestominutową rozmowę z byłym mistrzem świata w dwóch kategoriach wagowych.


PAWEŁ WOLAK ZADEBIUTUJE W MMA

Zapraszamy do wysłuchania długiej rozmowy ze znakomitym polskim bokserem Pawłem Wolakiem, który wycofał się z boksu 2,5 roku temu, a teraz chce się skupić na zawodowej karierze w MMA. 'Raging Bull' po raz pierwszy w oktagonie może wystąpić zaraz po wakacjach.LOU DUVA CHWALI POLAKÓW

Loud Duva to jeden najwybitniejszych trenerów w historii boksu. Pernell Whitaker, Evander Holyfield, Meldrick Taylor, Michael Moorer, Mark Breland czy Arturo Gatti to tylko niektóre gwiazdy jakie prowadził. Nam przede wszystkim kojarzy się z osobą Andrzeja Gołoty, który w latach 90. wspinał się pod jego skrzydłami na szczyt wagi ciężkiej. Posłuchajcie co ten wielki szkoleniowiec myśli o innych naszych rodakach, a jak widać ma o nich dobre zdanie.


Strony: 1 | 2