INTERNATIONAL BOXING HALL OF FAME

Korzystając z wolnego czasu na wiele godzin przed walką Grzegorza Proksy, ekipa Bokser.org ze Wschodniego Wybrzeża USA odwiedziła z kamerą słynne muzeum International Boxing Hall of Fame (IBHOF), znajdujące się w pobliżu kasyna na terenie legendarnych Indian z plemienia Mohikan w miejscowości Verona.
W roku 1990 z Madison Square Garden oryginalne muzeum magazynu The Ring zostało przeniesione do miasteczka Canastota, również w stanie Nowy Jork. W Ameryce istnieje jeszcze jedno muzeum boksu, World Boxing Hall of Fame (WBHF) w miejscowości Riverside w stanie Kalifornia. Cena biletów dla osób dorosłych to 9,50 dolara, istnieją jednak zniżki dla studentów i dzieci. Dodatkowo znaleźliśmy w cenniku nowojorskim bezpłatny wstęp dla osób zmarłych, określony jako "Six feet under - free".

Naszych czytelników zupełnie bezpłatnie zapraszam na wspólną wirtualną wycieczkę. Znając waszą dociekliwość i zainteresowanie boksem, dodatkowo na koniec zwiedzania muzeum odwiedzimy jeszcze lokalny sklep oferujący w sprzedaży m.in. koszulki z logiem muzeum w cenie 20 dolarów, aż po oryginalne gadżety legendarnych pięściarzy lub mniej, z ich autografami. Zapraszamy serdecznie.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Bvlgari
Data: 09-09-2012 12:08:08 
Tego filmu nie da się oglądać. Facet lata z kamerą jakby był na kolejce górskiej. Po minucie oglądania musiałem wziąć ibuprom.
 Autor komentarza: WARIATKRK
Data: 09-09-2012 15:07:33 
Za szybko nie nadarzam czytać podpisów na szlafrokach,rękawicach...
 Autor komentarza: adamch
Data: 09-09-2012 15:12:30 
Poznajcie styl redaktora Filipowskiego!
 Autor komentarza: bubell (Redaktor bokser.org)
Data: 09-09-2012 19:02:39 
niestety.. koniec filmu znalazl sie na jego poczatku. pierwsze 4 minuty to szybkie zaliczenie sklepiku a nie muzeum..
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.