PRZEMYSŁAW OPALACH WRACA DO DOMU

W związku ze zmianami w kontrakcie, umowa dotycząca współpracy Przemysława Opalacha (9-1, 8 KO) z grupą Nedals Promotions swój finał znajdzie w sądzie.

Opalach pragnie podziękować Mariuszowi Kołodziejowi za udzieloną mu pomoc i możliwość skorzystania z fachowego zaplecza w Global Boxing oraz przeprosić wszystkich Polonijnych kibiców za odwołanie swojego występu na gali w Atlantic City, która odbędzie się w najbliższy piątek, 27 kwietnia.

- Po powrocie do Polski, kiedy będę już pewny, że nic nie łączy mnie prawnie i kontrakt zostanie rozwiązany, z wielką chęcią opowiem co leżało mi na sercu, jak wielkie były obietnice i co spotkało mnie na miejscu - powiedział pięściarz z Olsztyna.
 
W kontekście tej wypowiedzi przypominamy ostatnią przegraną walkę Przemka, która odbyła się w bardzo kontrowersyjnych okolicznościach. Opalach wygrywał bowiem pojedynek minimum dwoma punktami a w najgorszym wypadku tylko remisował, a mimo to uznano go za przegranego. Porażka zepchnęła naszego zawodnika z pozycji dobrze zapowiadających się w swojej wadze zawodników, sklasyfikowanych w pierwszej setce światowego rankingu, a podbudowała aż o 700 pozycji rekord Eberto Mediny (6-7-1, 1 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: bronek
Data: 26-04-2012 08:59:42 
Skąd my to znamy!! Wałek za wałkiem na hamerykańskim rynku.
Jak dobrze że Masternak nie zakładał różowych okularów. Obietnice i cwaniactwo. W tym gronie jedynie nieliczni są w stanie zachować moralny kręgosłup. Ciekawy jestem co będzie robil ZR jak Adamek skończy karierę. Mam nadzieje ze dalej bedzie malował samochody z korzyscą dla boksu.
 Autor komentarza: boksjor
Data: 26-04-2012 09:19:44 
Mimo wszystko Przemek powinien zostać w USA i nawiązać trwałą współpracę z Kołodziejem. W Polsce ma zdecydowanie gorsze perspektywy
 Autor komentarza: KubaRozpruwacz
Data: 26-04-2012 09:37:28 
Kto to wogole jest ten Opalach ? Nie kojarze go z boksu amatorskiego, ani zawodowego. Nie widzialem zadnej jego walki. Dobry jest ? I skad on sie wzial ? Trenowal kickboxing wczesniej czy co ?
 Autor komentarza: pazdzo
Data: 26-04-2012 18:26:54 
Co za bzdury tu wypisuje pan Marcin Filipowski. Wygrał minimum 2 punktami ?! Opalach dostał od Mediny lekcje boksu i nie wygrał żadnej z rund. Nie było tu żadnych kontrowersyjnych okoliczności, Opalach jest zwyczajnie słabym bokserem.
Zresztą każdy może ocenić sam:
http://www.bokser.org/content/2012/04/07/151111/index.jsp
Jest to link do całej walki.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.