BLOODWORTH: NIECH TO BĘDZIE POLSKA SOBOTA

9 miesięcy temu we Wrocławiu Tomasz Adamek (45-2, 28 KO) uległ Witalijowi Kliczce. O to, aby Stadion Miejski w stolicy Dolnego Śląska polskim kibicom zaczął kojarzyć się miło, postara się zadbać nasza reprezentacja, która w sobotę rozegra decydujące o awansie do ćwierćfinału Euro 2012 spotkanie z Czechami. Kilka godzin później na ring w amerykańskim Newark wyjdzie "Góral", którego celem będzie pokonanie Eddie'ego Chambersa (36-2, 18 KO).

- Niech to będzie polski weekend - mówi szkoleniowiec naszego najlepszego pięściarza Roger Bloodworth, z którym o zbliżacjącym się pojedynku rozmawialiśmy w ostatnich dniach w sali treningowej w Jersey City (New Jersey).

 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: WARIATKRK
Data: 11-06-2012 16:40:33 
Roger nic nie powiedział nowego to normalne że trener mówi o swoim zawodniku ze świetni jest przygotowany.Dobrze że nie opowiadał bajek i sile ciosu która rośnie bo taki wywiad jak ten da się wysłuchać.Odnośnie Euro jak jutro zagramy tak jak z Grekami a ruscy tak jak w II połowie z czechami to ostatni mecz będzie tylko o pietruszkę...
 Autor komentarza: AdamekFightPL
Data: 11-06-2012 17:22:50 
Wbrew pozorom Roger to fajny gość. Najbardziej spodobało mi się to, że na koniec nie powiedział po prostu dziękuje tylko wtrącił, że zaprasza na walkę i życzył polakom szczęścia na Euro.

@WARIATKRK
Nawet jeżeli przegramy jutro mecz co jest praktycznie pewne nie znaczy to, że nie przejdziemy dalej. Musimy wygrać z Czechami a Czechy muszą zremisować jeden z meczów.
 Autor komentarza: R031
Data: 11-06-2012 18:45:02 
Trzeba myslec pozytywnie Dania tez nie byla faworytem a dala rade Holandii wiec Polacy tez maja szanse z Rosja :)
 Autor komentarza: Karule
Data: 11-06-2012 19:02:40 
Pasem będzie IBF North American. Nie rozumiem tylko, dlaczego na boxrecu jest on (pas) zaznaczony małym druczkiem, bez hiperłącza. Soszyński ma ten sam pas w LHW i w jego wypadku wygląda to normalnie. Walka też straciła jedną gwiazdkę, zostały 4.

Chyba nigdy do końca nie pojmę boxreca.
 Autor komentarza: PiterStw
Data: 11-06-2012 23:49:48 
Nic nie mam do Rogera, ale jednak wolałbym, żeby tam był Gmitruk bo on zna Adamka bardzo dobrze i wie na co go stać.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.