Archiwum wiadomości z dnia: 2018-05-22

 
MATEUSZ MASTERNAK: NOC ZEMSTY BYŁA SŁODKA

- Zemsta była słodka. Rewanż wyglądał inaczej niż pierwszy pojedynek, ale to dlatego, że to ja boksowałem zupełnie inaczej - mówi Mateusz Masternak (41-4, 28 KO), który miesiąc temu udanie zrewanżował się Youremu Kalendze, rozbijając go przed czasem. Co teraz z 'Masterem'? Zapraszamy!

WHYTE: PULEW NIE CHCE ZE MNĄ WALCZYĆ

Jakiś czas temu Dillian Whyte (23-1, 17 KO) i Kubrat Pulew (25-1, 13 KO) zostali wyznaczeni przez federację IBF do walki w finałowym eliminatorze wagi ciężkiej. Przetarg na ten pojedynek ma się odbyć 24 maja, ale zdaniem "The Body Snatchera" pięściarz z Bułgarii wcale nie ma ochoty z nim walczyć.


MATEUSZ TRYC: WKRÓTCE BĘDĘ GOTOWY NA INNYCH POLAKÓW

- To będzie moja pierwsza ósemka, więc promotorzy tak to wszystko ustawiają, bym łapał doświadczenie i uczył się boksować na dłuższych dystansach. Naprzeciw mnie stanie twarda sztuka, niski i krępy zawodnik, więc powinniśmy dać dobrą walkę - mówi Mateusz Tryc (5-0, 4 KO), który kolejny pojedynek stoczy 2 czerwca podczas cyklicznej gali Tomasza Babilońskiego w Legionowie.PIĄTKOWY RYWAL WACHA BYŁ NA DOPINGU W WALCE Z JOSHUĄ

Eric Molina (26-5, 19 KO) ma dziś przylecieć do Polski na piątkową walkę z Mariuszem Wachem (33-3, 17 KO). - Jeśli nie wylecę w ciągu dziesięciu godzin, to walka się nie odbędzie - pisał jeszcze niedawno. Chodziło o przebukowanie biletu. Okazuje się jednak, że Amerykanin półtora roku temu zaliczył wpadkę dopingową, o czym mało kto dotąd wiedział.CIEKAWE STARCIA W DĄBROWIE GÓRNICZEJ - ZAPOWIEDŹ

Nie zobaczymy w rewanżowym pojedynku Wiktorii Łabuś z kanadyjką Alexas Kubicki, bo dzień przed Promocją Dąbrowskiego Boksu, wystąpią na Narodowej Gali na Stadionie Narodowym, ale w sobotę emocje gwarantowane m.in. w walce multimedalistek Mistrzostw Polski, czy organizatora gali i Prezesa klubu FightBoxing z prezesem firmy NAAR. Relacja na BOKSER.ORG.


KRZYSZTOF WŁODARCZYK: NIE MOGĘ SOBIE POZWOLIĆ NA PORAŻKĘ

- Jeśli przegram, to zamknę sobie drogę do walk z elitą - mówi dwukrotny mistrz świata wagi junior ciężkiej Krzysztof Włodarczyk (54-4-1, 38 KO), który 2 czerwca stoczy walkę z afrykańskim królem nokautu - Olanrewaju Durodolą (27-5, 25 KO). 'Diablo' zdaje sobie sprawę, że wynik tego pojedynku będzie miał bardzo duży wpływ na jego dalszą karierę.