W PIĄTEK POWRÓT POTWORA INOUE. 'ZNOKAUTUJĘ RYWALA JEDNYM CIOSEM'

Naoya Inoue (15-0, 13 KO) zapowiada, że dopisze do swojego bilansu walk kolejne efektowne zwycięstwo, kiedy w piątek zmierzy się w Tokio z Jamiem McDonnellem (29-2-1, 13 KO).

Debiutujący w kategorii koguciej "Potwór" stanie przed sporym wyzwaniem, bo jego rywal, mistrz WBA, jest o 13 cm wyższy i ma o 14 cm większy zasięg ramion.

- Europejscy zawodnicy mają długie nogi i ręce. Nie jest łatwo znaleźć w Azji takich zawodników [do sparingów]. Nie był to jednak problem, tylko nowe doświadczenie - powiedział Japończyk.

- Po raz pierwszy zaboksuję z tak wysokim przeciwnikiem. Będzie jednak tak samo, jak jest zawsze, kiedy walczy się z kimś po raz pierwszy. Zawsze jest coś nowego, czemu trzeba stawić czoła. McDonnell to twardy zawodnik, ale zamierzam go znokautować jednym ciosem - dodał.

W razie zwycięstwa 25-letni Inoue w zaledwie szesnastej zawodowej walce sięgnie po mistrzostwo świata już w trzeciej kategorii wagowej. Wygrana otworzy mu też drzwi do udziału w turnieju World Boxing Super Series.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: jasiek27
Data: 22-05-2018 18:11:45 
Nie byłbym taki pewien. McDonnell jest mocny!
 Autor komentarza: TheShadowOne
Data: 22-05-2018 21:36:29 
Obstawiam KO po ciosie na korpus
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.