SPENCE JR: DAVIS ZMIÓTŁBY ŁOMACZENKĘ

Errol Sepnce Jr (23-0, 20 KO) jest przekonany, że jego rodak Gervonta Davis (20-0, 19 KO) pokonałby uznawanego przez wielu kibiców i ekspertów za najlepszego boksera świata bez podziału na kategorie wagowe Wasyla Łomaczenkę (11-1, 9 KO).

Floyd Mayweather Jr, promotor 23-letniego Davisa, mówił niedawno, że doprowadzi do tej walki, choć później z tych zapowiedzi się wycofał.

- "Tank" Davis wygrałby z Łomaczenką. On by go zmiótł. Davis potrafi walczyć, jest szybki, ma dobrą pracę nóg, bystre oko i siłę w obu rękach. Myślę, że jest dużo silniejszy i szybszy niż Linares - powiedział, nawiązując do niedawnego pojedynku z Wenezuelczykiem, w którym Łomaczenko był liczony w szóstej rundzie.

- Resume nie jest istotne, liczą się umiejętności. Możecie stwierdzić, że ktoś ma lepsze resume niż ja, ale nie oznacza to jeszcze, że jest lepszy. "Tank" ma talent i umiejętności, aby pokonać Łomaczenkę - dodał.

W wygranym w dziesiątej rundzie pojedynku z Linaresem Łomaczenko zdobył pas WBA w wadze lekkiej. Davis także posiada tytuł tej federacji, tyle że w dywizji super piórkowej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MLJ
Data: 22-05-2018 13:58:13 
Łomaczenko zrobiłby z dzieciaka głupka w ringu..
Nie ten skill, choć bez wątpienia Davis to bardzo dobry bokser.
 Autor komentarza: trashtalk
Data: 22-05-2018 14:51:21 
No niestety, przez moment zbytniego optymizmu i zwykłego gapiowstwa, teraz już do końca kariery Wasyla, będziemy słuchać całą litanię zapewnień rywali, że jest spokojnie do ogrania. Zabawne to...
 Autor komentarza: MicCal
Data: 22-05-2018 19:41:26 
@tarshtalk

Jeśli dzięki temu rywale uwierzą w siebie i nie będą się bali wyjść do ringu z Ukraińcem, to może nam to wyjść tylko na dobre.
 Autor komentarza: TheShadowOne
Data: 22-05-2018 21:35:04 
To co Loma powinien robić to właśnie rozwiewać takie spekulacje. Fajnie że się mówi o tej walce i mam nadzieję, że po walce z Pacquiao, zawalczy właśnie z Davisem, który też powinien niebawem wskoczyć do lekkiej
 Autor komentarza: Grzywa
Data: 23-05-2018 03:55:56 
Mysle ze i Davis i Garcia maja duze szanse z Lomaczenko. Wbrew pozorom Ukrainiec jest do pokonania, to na niego wszyscy patrza, kalendarz tez leci wiec Wasyl raczej lepszy niz jest juz nie bedzie. Mi wydsje sie ze Lomaczenko walcxy podobnie, podobnierzrowadza akcje, sklada serie i schodzi w pewnym schemacie. Mysle ze Davis ma duze szanse, jest bardzo dobry i szybki do tego bike z obu rak mocno i nie jest to kladyczny bokser kak Linares ktory dal fobra walke a momentami , zwlaszcza gdybatakowal walke wygrywal. Lomaczenko nie jest bogiem i lepuej niech obchodzi Davisa z daleks albo walczy z nim teraz bo za rok to Amerykanin bedzie faworytem. Wa
Ka Lomy z Pacmanem toowtorka z histori pacman vs Delahoya
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.