ADAM KOWNACKI: W WALCE O TYTUŁ DAŁBYM Z SIEBIE WSZYSTKO

Od jakiegoś czasu Adam Kownacki (17-0, 14 KO) łączony jest z byłym mistrzem świata wagi ciężkiej, Charlesem Martinem (25-1-1, 23 KO). Ich pojedynek mógłby się odbyć 25 sierpnia. Nasz "Babyface" chętnie sprawdzi formę dawnego championa.

- Nos po walce z Kiladze zagojony, odpocząłem, więc nie jest źle. Cały czas pozostaję w treningu, zresztą zdążyłem już posparować z Jarrellem Millerem - przyznał najwyżej notowany z Polaków w królewskiej kategorii.

- Moim rywalem pod koniec sierpnia będzie prawdopodobnie Charles Martin. Do tego czasu może jednak jeszcze sporo się zmienić. W każdym razie pod koniec wakacji mam być znów w ringu. Już wcześniej byłem łączony z Martinem. To dawny mistrz świata, który byłby fajnym nazwiskiem w moim rekordzie. Ciężko trenuję i nie mogę się już doczekać kolejnego występu - kontynuował polonijny wojownik.

Nazwisko Adama padło niedawno również w kontekście ewentualnej walki z Anthonym Joshuą (21-0, 20 KO), mistrzem WBA/WBO/IBF wagi ciężkiej. Oczywiście AJ ma teraz inne plany, ale Kownacki jest już w szerokiej grupie potencjalnych pretendentów.

HEARN PROPONUJE: KOWNACKI vs CHISORA >>>

- Fajnie, że coraz częściej pada moje nazwisko. Po ewentualnym zwycięstwie nad Martinem mógłbym już wyjść do takiej walki. Najważniejsze, żebym był tylko zdrowy. Na pewno ofert walk o mistrzostwo świata się nie odrzuca i jeśli taka się pojawi, przyjmę ją i dam z siebie wszystko - dodał Kownacki.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: teanshin
Data: 22-05-2018 06:19:32 
Bardzo fajne zestawienie. Kownacki faworytem jak dla mnie. Jeśli chodzi o walkę o pas to chyba póki co nawet nie warto komentować.
 Autor komentarza: Tomcis
Data: 22-05-2018 11:52:12 
Z Martinem jak najbardziej walka do wygrania.
A walka o pas... Lubie Kownackiego, taki fajny zwykły gość ale taka walka zakończyła by sie dla niego ciężkim KO a tego mu nie życzę.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.