ARTUR SZPILKA: KRZYSIEK GŁOWACKI WRÓCIŁ DO GRY

Krzysztof Głowacki (30-1, 19 KO) po utracie pasa WBO kategorii junior ciężkiej odbudował się już czterema zwycięstwami. Dziesięć dni temu już w pierwszej rundzie znokautował Santandera Silgado. - On wrócił na dobre do gry - zaciera ręce Artur Szpilka, bliski kumpel "Główki".

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: teanshin
Data: 22-05-2018 06:16:48 
Wydaje mi się że Głowacki osiągnął swój szczyt w walce z Usykiem, teraz jakoś tak jedzie po linii prostej. Marne szanse na zdobycie pasa.
Usyk/Gassiev
Briedis
Głowacki
Lebedew
Masternak
Dorticos
Huck
 Autor komentarza: sekundant
Data: 22-05-2018 07:35:34 
Gołota przyleciał na galę Najmana. Michael Buffer też już jest w Polsce. Ciekawe czy są już w kraju przeciwnicy naszych zawodników. Cicho o tym, czyżby nie potrzebowali aklimatyzacji?
 Autor komentarza: Miro
Data: 22-05-2018 10:38:31 
niech Szpilka przestanie żyć życiem innych podniecać się występami innych pięściarzy. On to nie inni. Niech w końcu skupi się na sobie i na swojej karierze. A nie żyje Głowackim , Wawrzykiem itd. Za mało ma swoich problemów to żyje problemami innych. Niech w końcu oświadczy się Kamili założy rodzinę spłodzi dzieci i żyje normalnie w rodzinie a nie podniecanie się psami i koleżkami. Kiedy On w końcu wydorośleje i dojrzeje , bo ciągle to taka gimbaza.
 Autor komentarza: herrmefisto
Data: 22-05-2018 10:38:48 
Koleś ciągle udziela wywiadów. Ciągle widzę albo jego albo jak ktoś inny udziela wywiadu a Szpila za nim stoi i rozmawia z innym dziennikarzem........ Po ostatniej walce mówił, że musi skończyć z mediami, fejsem itp i wytrwał w tym może 2-3 tygodnie. Nie chce rzucać hejtem ale on ma najwięcej do udowodnienia na tej gali. Trzymam za niego kciuki ale znowu wydaje mi się, że lekceważy przeciwnika.
Artek wywiadów udzielaj po wygranej walce. Teraz skoncentruj się na przygotowaniach i żebyś wyszedł przygotowany fizycznie i mentalnie na 120 % do tej i każdej następnej walki. Może jeszcze stać Cie na dobrą walkę.
 Autor komentarza: Miro
Data: 22-05-2018 11:20:47 
bo już jak myśli iż ma Andrzeja Gmitruka to wszystkie góry pokona , tyle że Gmitruk za niego nie będzie walczył
 Autor komentarza: Tomcis
Data: 22-05-2018 11:47:46 
Głowacki niestety nie ma większych szans na powrót na szczyt. Dlaczego nikt z poważniejszych ludzi świata boku nie stwierdzi ze ostatnia walka Głowackiego to było czyste aktorstwo. Po obcierce gość pada i mało nie umiera. Parodia.
A balonik znowu jest pompowany
 Autor komentarza: JohnClon
Data: 22-05-2018 15:56:03 
Mr Cashkiet - As wywiadu.

Sorry, Artek, ale taka prawda. Ja rozumiem promocja itp, ale "występy" na konferencjach wystarczą.
Trening, odżywianie, trening, odpoczynek, nastawienie mentalne, skupienie na celu to wszystko czego trzeba. Wywiady i cała reszta to rozpraszacze. Tu nie będzie wielkich sukcesów...
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.