Archiwum wiadomości z dnia: 2017-06-06

 KOWALIOW vs WARD II: ŚWIETNA ZAPOWIEDŹ STACJI HBO

Już tylko jedenaście dni pozostało do wyczekiwanego rewanżu Siergieja Kowaliowa (30-1-1, 26 KO) z Andre Wardem (31-0, 15 KO). Czy Rosjanin odzyska pasy WBA/WBO/IBF wagi półciężkiej? Czy Amerykanin tym razem przekona wszystkich tych, którzy zarzucają mu, że w listopadzie otrzymał prezent? Jedno jest pewne, po obejrzeniu tego filmu produkcji HBO wszyscy będziemy czekać na ich drugą walkę jeszcze bardziej.YOKA ZAPOWIADA PODBÓJ WAGI CIĘŻKIEJ

Mówi się, że Tony Yoka (1-0, 1 KO) może obok Anthony'ego Joshuy w niedługim czasie rządzić w światowym boksie. Pierwszy krok ku temu francuski pięściarz zrobił w ostatni piątek, nokautując w zawodowym debiucie Travisa Clarka. Złoty medalista olimpijski jest bardzo zadowolony ze swojego występu i już oczekuje kolejnych wyzwań.


W PIĄTEK KOLEJNY WYSTĘP 'FIRST LADY'

Już za trzy dni w Bergen kolejny zawodowy występ zanotuje królowa kobiecego boksu, Cecilia Braekhus (30-0, 8 KO), a jej oponentką będzie bardzo groźna Erica Anabella Farias (24-1, 10 KO) z Argentyny. Dziś obie panie spotkały się na ostatniej konferencji prasowej.
TYSON LICZY NA WALKĘ JOSHUA vs FURY

Co prawda Tyson Fury (25-0, 18 KO) pozostaje nieaktywny od czasu pamiętnej walki z Władimirem Kliczko, jednak jego nazwisko wciąż budzi wiele emocji wśród sympatyków kategorii ciężkiej. A legendarny Mike Tyson uważa nawet, że krnąbrny "Olbrzym z Wilmslow" nadal jest najlepszą opcją dla nowego króla wagi ciężkiej, Anthony'ego Joshuy (19-0, 19 KO).