CLEVERLY vs JACK NA ROZPISCE GALI MAYWEATHER JR - McGREGOR?

Nathan Cleverly (30-3, 16 KO) pozostaje nieaktywny od października ubiegłego roku, gdy pokonując na wyjeździe Jurgena Brahmera zdobył pas regularny federacji WBA w wadze półciężkiej. Kolejny pojedynek mógłby stoczyć na gali z udziałem Floyda Mayweathera Jr (49-0, 26 KO) i Conora McGregora.

Promujący Walijczyka Eddie Hearn prowadzi już rozmowy w tej sprawie. Ewentualnym rywalem Cleverly'ego miałby być zawodnik promowany przez Mayweathera - do niedawna zasiadający na tronie WBC kategorii super średniej Badou Jack (21-1-2, 12 KO).

- Obaj chcą tej walki, a Nathan naciska mnie, żeby ją zorganizować. Jest trochę sfrustrowany, bo czekaliśmy na rewanż z Brahmerem, a nic z tego nie wyszło. Musimy więc iść naprzód. Niedługo będziemy zobligowani obowiązkową obroną, więc chcemy jak najszybciej mieć datę walki z Jackiem. Miejmy nadzieję, że w ciągu tygodnia wszystko będzie już jasne - mówi Hearn.

"Walka z Cleverlym na rozpisce gali Mayweather vs McGregor? Brzmi naprawdę interesująco" - napisał na jednym z portali społecznościowych Jack.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: CELko
Data: 06-06-2017 18:31:50 
Jack spokojnie powinien dać sobie radę.
 Autor komentarza: Clevland
Data: 06-06-2017 20:14:31 
Przeciwnik dla Fonfary.
Cleverly byłby chętny na rewanż i może Fonfara pokazałby czego się nauczył...
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.