PIERWSZA OBRONA SPENCE'A JR PLANOWANA NA WRZESIEŃ

Mistrz IBF w wadze półśredniej Errol Spence Jr (22-0, 19 KO) stoczy kolejną walkę najprawdopodobniej we wrześniu w Teksasie.

27-latek chciałby zaboksować z kimś pokroju Danny'ego Garcii, Shawna Portera czy Lamonta Petersona. Wszystko wskazuje jednak na to, że rywal będzie z niższej półki. Walka ma się odbyć w Dallas lub Frisco. Mistrzowi zależy na teksańskiej lokalizacji, ponieważ tam dorastał - konktretnie w DeSoto, mieście znajdującym się w hrabstwie Dallas.

- Walka w domu, przed moimi kibicami, rodziną i przyjaciółmi, stanowiłaby spełnienie marzeń. Zwłaszcza teraz, kiedy jestem mistrzem. To by wiele dla mnie znaczyło, mam nadzieję, że uda się do tego doprowadzić - oznajmił Amerykanin.

Spence Jr wywalczył pas IBF pod koniec maja, kiedy pokonał w jedenastej rundzie na gali w Sheffield Kella Brooka (36-2, 25 KO). Pierwsze miejsce na jego liście życzeń zajmuje Keith Thurman (28-0, 22 KO), zunifikowany mistrz WBC i WBA, ale z powodu kontuzji "One Time" nie będzie mógł boksować jeszcze przez kilka miesięcy.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: TheShadowOne
Data: 06-06-2017 14:40:34 
Gdyby nie kontuzja, Brook wygrałby tę walkę. Szkoda zawodnika
 Autor komentarza: TheShadowOne
Data: 06-06-2017 14:44:12 
A walka z Garcią mogłaby być dla Spenca bardzo trudna do przejścia:) Chętnie bym obejrzał
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.