TYSON LICZY NA WALKĘ JOSHUA vs FURY

Co prawda Tyson Fury (25-0, 18 KO) pozostaje nieaktywny od czasu pamiętnej walki z Władimirem Kliczko, jednak jego nazwisko wciąż budzi wiele emocji wśród sympatyków kategorii ciężkiej. A legendarny Mike Tyson uważa nawet, że krnąbrny "Olbrzym z Wilmslow" nadal jest najlepszą opcją dla nowego króla wagi ciężkiej, Anthony'ego Joshuy (19-0, 19 KO).

"Iron Mike" w rozmowie z BBC przede wszystkim mówił o nowej gwieździe brytyjskiego boksu jaką bez wątpienia jest Joshua i w pewnym momencie został zapytany o to, kogo chciałby życzeniowo zobaczyć naprzeciw AJ-a w kolejnym starciu. Wybór padł właśnie na Fury'ego.

- To jedyna walka, którą chciałbym zobaczyć. Niektórzy ludzie mogą myśleć, że Tyson Fury to żart, ale on naprawdę wie, jak się walczy. Wszystko robi całkiem dobrze, a taki ktoś jak Kliczko nie mógł go zaskoczyć żadnym ciosem. Sprawdźmy więc, czy Joshui uda się go upolować - powiedział Mike Tyson.

Sam Tyson Fury zapowiadał ostatnio, że między linami zobaczymy go najwcześniej w sierpniu bądź wrześniu.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: WielkiBokser
Data: 06-06-2017 22:14:37 
nigdy do tej walki nie dojdzie
 Autor komentarza: Blacky
Data: 07-06-2017 00:59:14 
Gołota mógł być wielki ale psycha i małość ludzi z otoczenia nie pozwoliły. Oby tak nie było z Furym.
 Autor komentarza: Kraglez
Data: 07-06-2017 04:38:49 
Zwróćcie uwagę na to jak Tyson, który o boksie wie więcej niż my laicy z ORGa mówi o walce "Sprawdźmy więc, czy Joshui uda się go upolować". On nie gada takich głupot jak my laicy z ORGa "Joshua go zabije", "Fury go zabierze do szkoły". Mike chciałby zobaczyć, bo to jego zdaniem najciekawsza walka. Moim zdaniem też, aktualny nr 1 w HW (Joshua to teraz nr 1 w rankingu) VS Fury, który pokonał Kliczkę, który był wtedy lepszy niż Kliczko od Joshuy (bo młodszy).
Tym się właśnie różnią oceny ludzi, którzy o boksie wiedzą wszystko (Mike Tyson) od oceny takich lamusów jak my (Joshua TKO 6 runda, jestem pewny).
 Autor komentarza: BOXER
Data: 07-06-2017 08:04:51 
Fury musi sprawdzić jaką ma szczękę bo wydaje mi się ze szklanka .Antek by go upolował .
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.