Archiwum wiadomości z dnia: 2015-10-10

 

DAWIDZIE, PRZERWIJ 12-LETNIĄ STAGNACJĘ I SIĘGNIJ PO MEDAL!

Wojciech Bartnik na olimpijski medal polskiego reprezentanta czeka od 1992 roku, od Igrzysk Olimpijskich w Barcelonie, na których zdobył brązowy medal w kategorii półciężkiej. Za to na swojego następcę w Białymstoku cierpliwie spogląda Aleks Kuziemski, trzeci na Mistrzostwach Świata amatorów w Bangkoku w 2003 roku. Dziś na wielkim turnieju w Katarze jedna osoba może przerwać 12-letnią stagnację, jaka dotknęła polski boks.ZOSTAŃ SĘDZIĄ BOKSU OLIMPIJSKIEGO

Wydział sędziowski Kujawsko - Pomorskiego Okręgowego Związku Bokserskiego w Grudziądzu informuje o naborze chętnych kobiet i mężczyzn na kurs sędziowski boksu olimpijskiego. Rozpoczęcie kursu planowane jest w listopadzie. Informacje w rozwinięciu.

TIMOTHY BRADLEY: ATLAS W TRZY DNI NAUCZYŁ MNIE WIĘCEJ NIŻ DIAZ

Timothy Bradley (32-1-1, 12 KO) przez lata współpracował na linii zawodnik-trening z Joelem Diazem, lecz ich drogi ostatnio się rozeszły, a trzykrotny mistrz świata dwóch kategorii związał się współpracą z Teddy Atlasem. Diaz przekonywał, że sprawczynią konfliktu między nim a podopiecznym była żona Bradleya, która wszędzie miała szukać zwady, natomiast sam pięściarz wychwala teraz pod niebiosa nowego szkoleniowca, jakby zadając kłam jego teorii.
GEARD AJETOVIĆ OSTATECZNYM RYWALEM GERLECKIEGO?

Serb Geard Ajetović (26-14-1, 12 KO) będzie prawdopodobnie rywalem Michała Gerleckiego (11-0, 6 KO) podczas zaplanowanej na 23 października gali w Białymstoku. Polak pierwotnie miał skrzyżować rękawice z Janne Forsmanem, jednak Fin poinformował o kontuzji ręki nabytej na sparingu i niestety musiał się wycofać z pojedynku z naszym reprezentantem.