Archiwum wiadomości z dnia: 2015-06-30

 


WIDEO: PRZEMYSŁAW OPALACH NA WORKU

Już w najbliższy piątek w Lesznie jubileuszowy, dwudziesty pojedynek stoczy Przemysław Opalach (17-2, 15 KO). Jego rywalem w zakontraktowanym na dwanaście rund pojedynku będzie Thomas Mashali (15-3-1, 9 KO) z Tanzanii. W ramach rozgrzewki prezentujemy Wam urywki treningu Polaka na worku bokserskim.


FOTORELACJA: BOMBARDIERZY KONTRA CZARNE CHMURY

Udanie przebrzmiał jednodniowy turniej Bombardierów Wybrzeża - zawalczyli w ringu o "pogodę nad Gdynią"! Święto Morza, pod patronatem prezydenta dr. Wojciecha Szczurka, tradycyjnie w plenerze, na Skwerze Kościuszki, nad brzegiem Bałtyku odbyła się czwarta edycja turnieju. Walki stoczyli znani pięściarze, a "trofea" trafiały także w ręce kibiców. Najlepszym pięściarzem został Dawid Michelus z Kontry Elbląg. Zapraszamy do artykułu.WIDEO: DARIUSZ SĘK I JEGO WALKA Z CIENIEM

Już w sobotę Dariusz Sęk (22-2-1, 7 KO) przystąpi do kolejnej zagranicznej walki. Na ringu w Monachium skrzyżuje rękawice ze Shefatem Isufim (17-2-2, 13 KO). Gościliśmy z kamerą na ostatnim etapie przygotowań podopiecznego Andrzeja Gmitruka i teraz prezentujemy Wam urywki walki z cieniem Darka.
THURMAN: KOGO POKONAŁ KHAN W WADZE PÓŁŚREDNIEJ?

Amir Khan (31-3, 19 KO) przekonuje, że zrobił wszystko by dostać szansę od Floyda Mayweathera Jr (48-0, 26 KO). Innego zdania jest Keith Thurman (25-0, 21 KO), który w następną sobotę podejdzie do piątej obrony pasa WBA wagi półśredniej w wersji tymczasowej. Jego rywalem będzie Luis Collazo (36-6, 19 KO).


BROWNE ALBO GŁAZKOW DLA WILDERA

Deontay Wilder (34-0, 33 KO) do drugiej obrony tytułu mistrza świata wagi ciężkiej według federacji WBC podejdzie 26 września, a wszystko pokaże stacja NBC. Wcześniej zdradził, że jego rywalem może być Lucas Browne (22-0, 19 KO). Teraz z kalifornijskiej prasy dowiadujemy się, iż kandydatem na pretendenta jest również Wiaczesław Głazkow (20-0-1, 12 KO).KTO DLA JOSHUY? PROMOTOR - RYWALE CORAZ DROŻSI

Wciąż nie wiadomo, czy Mariusz Wach (31-1, 17 KO) we wrześniu spotka się z Anthonym Joshuą (13-0, 13 KO), mistrzem olimpijskim z Londynu w wadze super ciężkiej. Niewątpliwie jednak nokautujący błyskawicznie kolejnych rywali Anglik potrzebuje kogoś takiego jak Polak, który słynie z twardej szczęki i niesamowitej odporności na ciosy. Dla Brytyjczyka to ma być wstęp przed przyszłoroczną walką o mistrzostwo świata wszechwag.


RUSŁAN CZAGAJEW CHĘTNY NA REWANŻ Z POWIETKINEM

Blisko cztery lata temu doszło do bardzo ciekawego starcia Rusłana Czagajewa (33-2-1, 20 KO) z Aleksandrem Powietkinem (29-1, 21 KO). Na punkty wygrał zasłużenie Rosjanin, ale w połowie walki potężnym lewy sierpowy "Białego Tysona" omal nie zwalił go z nóg. Uzbek ma nadzieję, że już wkrótce nadarzy się okazja do rewanżu.