PROMOTOR JOSHUY: WACH BYŁBY DLA NIEGO DOBRYM SPRAWDZIANEM

Anthony Joshua (13-0, 13 KO) wycofał się z gali zaplanowanej na 18 lipca w Manchesterze, a wszystko po to, by być w jak najlepszej formie 12 września w Londynie. Z kim spotka się w pięknej hali O2 Arena? Zdaniem promującego go Eddiego Hearna będzie to ktoś z dwójki Mariusz Wach (31-1, 17 KO) bądź Tony Thompson (40-5, 27 KO).

Polak jedyną porażkę poniósł z rąk Władimira Kliczki. Amerykanin również dwukrotnie przegrywał z Ukraińcem, którego następcą ma być właśnie zbudowany niczym gladiator Anglik.

- Anthony ma jedenaście tygodni na to, by jak najlepiej się przygotować. Teraz będzie boksował rzadziej, za to z lepszymi zawodnikami. Podoba mi się idea spotkania z Mariuszem Wachem. Nie jest może znanym zawodnikiem, ale będzie stanowił dla Anthony'ego bardzo poważny test. Dzięki takim potyczkom jak ta z Polakiem będzie robił stałe postępy - uważa Hearn.

- Chcieliśmy spotkania z Garym Cornishem, jednak on nie wychyla się ze Szkocji. David Price będzie boksował o tytuł mistrza Europy i miejmy nadzieję, że zwycięży. Być może spotkamy się w innym terminie, ale na pewno nie w tym wrześniowym. Świetnym zestawieniem wydaje się starcie z Tony Thompsonem. Byłby to doskonały wyznacznik tego, gdzie obecnie jest Anthony na tle innych zawodników, którzy walczyli z Amerykaninem. W Anglii wszyscy doskonale wiedzą kto to jest i nie tylko z powodu dwóch pojedynków z Kliczką, ale przede wszystkim za sprawą dwóch zwycięstw nad Price'em - kontynuował szef stajni Matchroom.

Wciąż głośno o możliwej konfrontacji mistrza olimpijskiego z Londynu z Dillianem Whyte'em (14-0, 11 KO), który pokonał go w czasach amatorskich, gdy obaj dopiero zaczynali swoją przygodę z boksem. Do tej konfrontacji dojdzie dopiero pod koniec roku.

MARIUSZ WACH: SERWIS SPECJALNY

- Zależy mi na doprowadzeniu do ich walki, ale najpierw będzie ten wrześniowy pojedynek, a dopiero potem Whyte znów spotka się z Joshuą. Miało być już teraz, lecz Dillian nabawił się kontuzji ręki. Prawdopodobny termin to listopad, ale wszystko będzie zależało od postępów w rehabilitacji. Być może Whyte wystąpi na tej samej gali 12 września, tylko z trochę słabszym rywalem - dodał promotor.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: szansepromotions
Data: 30-06-2015 22:17:19 
Thompson to byłby naprawdę kozacki sprawdzian.
Śliski , umie boksować , dobry zasięg i wysoki .
Tylko by kondycję zbudował
 Autor komentarza: AngryDog
Data: 30-06-2015 22:18:09 
No rywale ok ale umówmy się że raczej ani Tony Thompson ani Mariusz Wach większych problemów Anthony'emu nie sprawią. Pierwszy mógłby być nawet groźniejszy ale raczej nie zmusi się do doprowadzenia organizmu do porządnej formy a bez niej skończy się to szybko zaś Wach formę może i zrobi ale i tak raczej nie zabłyśnie nawet na moment w takowej walce.
Obaj rywale jednak bardzo ok choć wolałbym zobaczyć w takim starciu Wacha.
 Autor komentarza: lRollinsl
Data: 30-06-2015 22:37:48 
Wch byłby ruchomym workiem do obijania, tylko bardzo wytrzymałym.

To już nie ten Wach nawet od Kliczki. Teraz to taka prawie parodia boksera.
 Autor komentarza: nauczycielmatematyki
Data: 30-06-2015 22:42:10 
Dobrym sprawdzianem to bylby Dyliant Whyte i niech Joshua nie chowa pizdy po kątach tylko wyjdzie się bić jak na mezczyzne przystalo
 Autor komentarza: arpxp
Data: 30-06-2015 22:43:00 
Nie przypominam sobie żeby trollo napisał cokolwiek pozytywnego na jakikolwiek temat. Widocznie tak to jest, gdy w życiu nie wyszło, człowiek tetryczeje i na wszystko narzeka ¯\_(ツ)_/¯
 Autor komentarza: AngryDog
Data: 30-06-2015 22:46:22 
Wszystko zależy czy dany pięściarz jest przez niego lubiany czy nie. Np Władimir boi się i unika Fury'ego i do walki prawdopodobnie nie dojdzie, Floyd jest pi*** i tchórzem i nie walczy z nikim kto mu zagraża ale taki Kowaliow to już persona u której wręcz nieprawdopodobne jest by unikał starcia z Stevensonem bo przecież to pięściarz który zarabia walcząc. ;D
Punkt widzenia zależy więc widać od miejsca siedzenia.
Zresztą Thurmana też lubi i wrzucał publice jak ta go wygwizdała bo nie mógł znokautować jednego gościa ;D
 Autor komentarza: ricksonVELroycer
Data: 30-06-2015 22:54:51 
Każdy stawia na Joshue. Nie dziwne, wspaniała kariera amatorska, dobry technicznie, silny atleta, mocny cios. Z drugiej strony nie sprawdzony bo kto to jest kingpin teraz? Nikt

Wach jest wytrzymały i jakby się przygotował to może być niespodzianka. Kliczko nie usadził, to Joshua też nie, a że młody, niesprawdzony to Wach musi to brać wedle powiedzenia "jak nie teraz to kiedy".

Piszą, że to sprawdzian dla Joshuy walka z Wachem. Uważam, że to sprawdzian dla Wacha walka z Joshuą.
Zobaczymy.
 Autor komentarza: lRollinsl
Data: 30-06-2015 22:56:39 
nauczycielmatematykiData: 30-06-2015 22:42:10
Dobrym sprawdzianem to bylby Dyliant Whyte i niech Joshua nie chowa pizdy po kątach tylko wyjdzie się bić jak na mezczyzne przystalo
*
*
popieram
 Autor komentarza: Clevland
Data: 30-06-2015 23:01:02 
Wątroby Wacha będzie Joshua szukał.
Kliczko o niej zapomniał.

Szkoda żeby Wach za worek robił...
Co innego jak by był w jego zasięgu.
Z takim wolnym lewym prostym to woda na młyn dla Joshuy
 Autor komentarza: AngryDog
Data: 30-06-2015 23:04:07 
"Wach jest wytrzymały i jakby się przygotował to może być niespodzianka. Kliczko nie usadził, to Joshua też nie"

Jaka niespodzianka? Wach prezentuje się przecież fatalnie ostatnio Roycer. Nie dość że nie mógł skończyć Oloukuna to jeszcze został pod koniec przez niego solidnie zamroczony. Prawdopodobnie Wach dostaje na dystansie 12 rund od Rekowskiego a gdzie Marcinowi do Anthony'ego.
To że Władimir nie skończył Wacha nie świadczy też o tym że miałby nie zrobić tego AJ. Po pierwsze nie wiadomo ile zdrowia i odporności zabrała tamta potyczka Mariuszowi a po drugie Wach był wtedy w dwa razy lepszej dyspozycji. Wiadomo dlaczego.

Na miejscu Mariusza nie przedłużał bym jednak negocjacji bo Tony zawsze chętnie zarobi sporo kaski za takie starcie i w końcu to jego a nie naszego boksera zobaczymy z Anglikiem w ringu.
 Autor komentarza: AngryDog
Data: 30-06-2015 23:07:23 
A i jeszcze jedno. Walka odbyłaby się w Anglii. Wiadomo co to znaczy. Anthony trafia mocno, Wach odczuwa i cofa się na liny chowając za gardą. Antek wypuszcza serię ciosów i sędzia przerywa starcie.
Taka 8 runda ze starcia Wach vs Klitschko to byłaby w Anglii zakończona momentalnie.
Wcale więc Mariusz nie musi oberwać strasznego łomotu. Zresztą zawsze można go poddać jakby szło bardzo źle a nie chciałby się przewrócić :O
 Autor komentarza: lRollinsl
Data: 30-06-2015 23:07:31 
Kto wie czy Joshua tego Wacha nie weźmie.

Prawdopodobnie rozchodzi się o to, że Anthoś wziąłby takiego wraka Wacha, obtłukłby go do (załóżmy) piątej rundy i...
zrobiłby się "ramadan", że Kliczko nie mógł Mariusza naruszyć, a taki Joshua zdemolował go w pięć rund.
Joshuomania panowałaby Wyspy :-)
Już by na wet z Władkiem nie musiał walczyć (co mu się pewnie marzy) i tak "każdy"by wiedział, że Joshua wygrałby z Kliczką.
 Autor komentarza: lRollinsl
Data: 30-06-2015 23:08:04 
Joshuomania opanowałaby Wyspy :-)
 Autor komentarza: LegiaPany
Data: 30-06-2015 23:10:40 
ANgryDog

BlackDog to ty? tylko bardziej wnerwiony..... :D


No rywale ok ale umówmy się że raczej ani Tony Thompson ani Mariusz Wach większych problemów Anthony'emu nie sprawią

z tym sie zgadzam, obaj zbyt wolni i zbyt malo dynamiczni dla joshuy - jedyny plus wacha - wiadomo jego szczeka - wiec gwarantuje to iles tam rund - jezeli tony zostal by trafiony czyms konkretnym na poczatku walki to mysle ze szybko by polegl
 Autor komentarza: ricksonVELroycer
Data: 30-06-2015 23:15:35 
AngryDog

Joshua nie walczy na długim dystansie bo wszyscy padają bardzo szybko i nie wiadomo jakby się zachowywał w ringu gdyby walka potrwała dłużej niż 6 rund. Tego nie wiemy..
Stąd daję i upatruję szansę Vikinga bo nie w umiejętnościach czysto bokserskich żeby jasność była.

Ponadto wedle powiedzenia powtórzę "jak nie teraz to kiedy". Wach ma szansę i niech idzie za ciosem.
 Autor komentarza: AngryDog
Data: 30-06-2015 23:15:48 
Anthony nie zawalczy z Władimirem. Przynajmniej w mojej opinii. I bynajmniej nie dlatego że Władek by tego unikał.
Anglik prawdopodobnie ma warunki by być tym kim byli Klitschkowie czy Lewis. Myślę że zdają sobie z tego sprawę. Po co Anglikowi w przyszłości łatka wspaniałego ale jednak gorszego od Władimira po ewentualnej przegranej? A Władek to nie jest ktoś na kim można budować sobie nazwisko.
Oczywiście szanse na wygraną by Joshua miał ale myślę że nie zaryzykują. Tym bardziej Wład. Jemu dużo czasu już raczej nie zostało. 2 walki i skończą się wyzwania praktycznie.
Chociaż kto wie. Jakby Władek pokonał w świetnym stylu i Fury'ego i posiadacza pasa WBC może by się skusił do dalszego boksowania.
Ale myślę że będą się starali Anthony'emu zbudować własną legendę bez udziału obecnego mistrza.
 Autor komentarza: AngryDog
Data: 30-06-2015 23:22:09 
"BlackDog to ty? tylko bardziej wnerwiony..... :D"

A no ja ale żeby było śmieszniej bardziej wnerwiony nie jestem. Ba myślę że wręcz odwrotnie niżby to wskazywał nick :D
Gdybym mógł najchętniej wróciłbym do korzeni zamiast wymyślać coraz to nowe przymiotniki :D

Tony byłby dobrym rywalem ale gdyby był dobrze przygotowany co jest wręcz niemożliwe. On jest już spełniony. Leci na partyzanta. W walce z Solisem wyglądał już tragicznie zapewne dlatego że już formy robić się nie chce.
Wach jednak też nie błyszczy.

Roycer.
Rzeczywiście taktyka sprawdzenia kondycji zabudowanego mięśniami do granic możliwości Anthony'ego jest sensowna ale myślę że bardzo trudna do wykonania. Nie liczyłbym tym razem na to że Wach wytrzyma kilka rund solidnego manta. Jak dobrze pamiętam Oloukun naprawdę solidnie nim zachwiał.
Ale ja jestem za próbowaniem.
Bardzo mnie dziwiło że Pindera tak mocno odradza Wachowi tą walkę.
 Autor komentarza: LegiaPany
Data: 30-06-2015 23:29:48 
no tak jak pisalem, wach rowniez nie blyszczy ale ma ta swoja szczeke wiec powienien wlasie dzieki temu dac "ej-dzej-owi" kilka rund wiecej niz tt
 Autor komentarza: santana
Data: 30-06-2015 23:30:40 
Niewiele by Mariusz miał do powiedzenia w tym starciu patrząc na jego ostatnie pojedynki.Słuchając jego ostatnich wywiadów i wypowiedzi na temat walki z AJ byłem w lekkim szoku bo opowiadał,że jest jak najbardziej na tak i tylko takie starcia go interesują.Najpierw 2 lata nie można było się doczekać i namówić chłopa na jakąkolwiek walkę a teraz wszystko mu pasuje.Osobiście będę mocno zdziwiony jak do tego starcia dojdzie.Coś mi się wydaje,że na obecną chwilę za dużo tych jego promotorów za dużo zawirowań.On sam pewnie nie wie co tam się dzieje.Jakoś ostatnio wszystkie rozmowy dotyczące jego walk idą jak po gruzie i na koniec różnie to wygląda.
 Autor komentarza: ricksonVELroycer
Data: 30-06-2015 23:31:02 
AngryDog

Pan Pindera czasem się myli i świetnie o tym wiemy. Poza nawiasem bardzo cenię tego gościa..

Co do walki o ile do niej dojdzie. Wszystko zależy od przygotowania Wacha do pojedynku.
 Autor komentarza: zniszcze
Data: 30-06-2015 23:35:21 
Wachu mowi ze sie bawi boksem
jakas szkolke zalozyl swoja i kolega prowadzi
zyje sie mu fajnie
a boks to jego praca
nie tytuly mistrzowskie ale toczenie walk i zarabianie
wiec mu wszystko jedno gdzie go dzadza do walki i zkim
byle cos wpadlo do kieszeni
Wach z Kliczko ciosów praktycznie nie zadawal
w Anglii pomysla ze 0 aktywnosci wiec lepiej przerwac walke
i 1 porazka przed czasem
 Autor komentarza: AngryDog
Data: 30-06-2015 23:39:17 
Jakby Wachowi udało się zrobić chociaż 80% tej formy którą miał w walce z Władimirem można by się łudzić że przeciągnie Anglika na dłuższy dystans. Obecnie jednak bardziej realne wydaje mi się zakończenie przed 6 rundą.
Ale jak już napisałem. Wach niech za dużo nie myśli i bierze tą walkę zanim dogadają kogoś innego. O tym zaś jak ma ona wyglądać będą myśleć po podpisaniu kontraktów ;D
A tak nawiasem to wie ktoś czy Bashir ma jeszcze jakieś "udziały" w trenowaniu Wacha? Na pewno by się przydał ktoś taki w sztabie na takie starcie bo jednak Wilczewskiemu brakuje i doświadczenia i pomysłów chyba.
 Autor komentarza: ricksonVELroycer
Data: 30-06-2015 23:45:49 
up

Wilczewski nie jest najwyższych lotów i o tym wiemy. Inny trener mógłby wykrzesać z Vikinga znacznie więcej jeżeli chodzi o metodykę treningu, przygotowanie to raz, z drugiej strony twardość szczęki to bardziej cecha wrodzona aniżeli nabyta i tu Wach pozostanie sobą tj twardość pozostanie. Jedyne na co liczyć może to, to że Joshua jak nie znokautuje do 4-6 rundy to może opaść z sił i tu właśnie upatrujemy szansę Wacha.
 Autor komentarza: AngryDog
Data: 30-06-2015 23:54:53 
"twardość szczęki to bardziej cecha wrodzona aniżeli nabyta i tu Wach pozostanie sobą tj twardość pozostanie"

? A to a pro po czego? Tego że piszę że może utracił sporo zdrowia? Pamiętaj że i Dereck Chisora uchodził za twardziela a wiemy jak to wygląda u niego teraz.
Każdy beton da się skruszyć jeśli za długo w niego uderzamy. Nie twierdzę że Wach nagle stał się szklany, broń Boże.
Po prostu zakładam możliwość że będzie zdecydowanie łatwiejszy do przełamania niż było to w momencie walki z Władem.
Co do trenera to rzeczywiście polecałbym mu w razie zakontraktowania walki odświeżyć znajomość z Bashirem. Może coś pomoże.
 Autor komentarza: ricksonVELroycer
Data: 01-07-2015 00:03:23 
AngryDog

Słuchaj, twardość szczęki zostanie sprawdzona, spokojnie. Do walki mam nadzieję, że dojdzie, więc zobaczymy.
Co do Chisory, to gość wyłapywał tyle razy, że się nie dziwię, natomiast Wach w porównaniu do Angola nie miał tyle przepraw. Tylko z Kliczko.
Haye wspominał, że twardy jest. Więc nie zgubił wytrzymałości szczęki bo nie zebrał za wiele.

"Po prostu zakładam możliwość że będzie zdecydowanie łatwiejszy do przełamania niż było to w momencie walki z Władem."

Poczytaj wyżej.

Bashir nie jest wybitny, ale o stokroć wyżej stawiam, jego osobę- trenera, aniżeli Wilczewskiego i tu się zgadzamy jak najbardziej.
 Autor komentarza: nauczycielmatematyki
Data: 01-07-2015 00:03:23 
Wach to taki tak jak @Rollins mowil ruchomy worek treningowy
Bardzo dobre okreslenie

Whyte zapewne nie ma takiej odpornosci jak Joshua, ale to bokser ktory wyjdzie się BIĆ, NAPIERDALAĆ, bokser niepokonany, agresywny, młody, silny i calkiem duzy

Niełatwo o lepszy sprawdzian dla boksera niz walka z jego RÓWIEŚNIKIEM, agresywnym i głodnym sukcesu tak samo jak i on

Faworytem oczywiscie Joshua, ale niech to sie wydarzy w ringu, a nie w gadaninie

Jesli Joshua chce realnego wyzwania to nie ma dla niego lepszego wyboru na ten etap kariery niz Whyte
I niech laicy nie piszą mi tu ze 'kim jest Whyte'
A kim Joshua jest?
No pytam, kim? Kogo pokonal ? 47 letniego Skeltona? Sprotta?
Johnson to juz była parodia w tej walce
Kogo Joshua W PRAKTYCE tak naprawde pokonal?
Nikt chlopakowi nie ujmuje widocznego potencjalu ale oceniając fakty, to wcale nie pokonal wiele lepszych rywali niz Whyte- czy to mlody bym czy to 45 letni journeyman, to juz podobny poziom
 Autor komentarza: AngryDog
Data: 01-07-2015 00:07:22 
Haye to bardziej chwalił Wacha za to co wytrzymał z Władimirem z tego co pamiętam. Ale nawet jeśli by go chwalił to pamiętaj że sparing to co innego niż walka.
Wach może i nie miał tyle ciężkich starć co Dereck ale nie wiem czy 12 rund przyjmowania bomb od jednego z najmocniej bijących pięściarzy nie zrobi większego spustoszenia niż kilka walk z mniejszymi kilerami.
Ale tak jak napisałeś. O tym się przekonamy jeśli do walki dojdzie. A na walkę tak jak i ty liczę. Ciekawe mimo wszystko zestawienie.
 Autor komentarza: nauczycielmatematyki
Data: 01-07-2015 00:11:59 
odpornosci jak Wach*
 Autor komentarza: ricksonVELroycer
Data: 01-07-2015 00:12:58 
Zweryfikuje ring, walka miedzy Wachem, a Joshuą i tak to trzeba zostawić bo nie dowiemy się, jeżeli do niej nie dojdzie.
 Autor komentarza: AngryDog
Data: 01-07-2015 00:41:55 
http://www.boxingforum24.com/showthread.php?t=541728

Pisząc o Mariuszu tu taka ciekawostka na którą się jakiś czas temu natknąłem. Widać w USA jest bardzo doceniany ;D
Albo to o Wilderze mają że tak się wyrażę średnie zdanie nie tylko w postkomunistycznej Polsce ;D
 Autor komentarza: Scumbag
Data: 01-07-2015 00:45:45 
Jaki Wach - facet już się dawno skończył.

Teraz to taki lepszy sparingpartner dla takich prospektów jak Joshua
 Autor komentarza: nauczycielmatematyki
Data: 01-07-2015 01:22:38 
@Pies
Sprawdz lepiej dokladnie te nicki ktore krytykuja Wildera
W wiekszosci to nie są amerykanie, to ze pisza na boxingforum24 nie znaczy ze sa amerykanami

To jacys argentynczycy, meksyki, ruskie, etc
Takie płaczliwe roycery typowe forumowe
 Autor komentarza: ricksonVELroycer
Data: 01-07-2015 01:31:51 
up
Mnie nie obrazisz Rafałku, dziecko drogie :-)
Jesteś kabareciarz, jak mało kto, te wypowiedzi :-)
 Autor komentarza: osieml
Data: 01-07-2015 09:11:47 
a ja nie chciałbym zobaczyć Wacha z Joshuą, bo to już na starcie przegrana walka. Szkoda Mariusza, bo to dobry chłopak i niech w tym boksie jeszcze zarobi :) Dać Furego mu ! On też jest na starcie przegrany- który dla mnie jest mocno mocno przeceniany, ktoś musi mu w końcu dobry wpie**ol spuścić a od Włada aż takiego mocnego nie dostanie :)
 Autor komentarza: UsAtmel
Data: 01-07-2015 09:32:43 
Skończy sie na Thompsonie .
Ile oni mogą zaproponowac Wachowi ze te walke ? Pewnie poniżej 100 000 $.50?
Pindera odradza walke z Joshuą ponieważ jest na garnuszku Polsatu i w pewien sposób zobowiązany jest
wypowiadać sie z odpowiednim wektorem .
Wszystko zależy w tej sytuacji od pieniędzy , jeśli Wach dostałby odpowiednio dużo za te walke powinien brać ponieważ prawdopodobnie już nie dopcha sie czołówki ciężkich a wsparcie swojego promotora spierdzielił i na walke np. z Wilderem niema co liczyć .
No właśnie , ktoś ma pomysły ile mogą zaproponować Mariuszowi ?
///
Heh , jakiś czas temu Wach i Wilk zapowiadali wzmocnienie siłowe :) Było widać na ostatniej walce to wzmocnienie w postaci całkiem sporego brzucha .to chyba ma związek z świadomym i zamierzonym obniżeniem środka ciężkości .
 Autor komentarza: NietrzezwyTomasz
Data: 01-07-2015 09:41:26 
Wach w o ogóle nie powinien zastanawiać się nad propozycją z UK tym bardziej, że jak twierdzi jest to jedna z najwyższych gaż w jego karierze.

Otóż Mariusz po przegranej z Joshuą dalej będzie mógł walczyć na krajowym podwórku i na PBN czy to z Rekowskim czy ze Szpilką, a po ewentualnej przegranej z Rekowskim (która jest wielce prawdopodobna biorąc pod uwagę obecną dyspozycję Wacha)szansa na walkę z Joshuą przepadnie bezpowrotnie.

Mało tego czas biegnie nieubłaganie, a Mariusz młodszy i lepszy już nie będzie. Tak na dobrą sprawę to on miał optymalną formę (również pod względem fizycznym) tylko raz w karierze, z Kliczką. Zazwyczaj mocno otłuszczony i zapuszczony Wach wyglądał wtedy całkiem dobrze. Wiadomo jednak dlaczego.
 Autor komentarza: UsAtmel
Data: 01-07-2015 10:05:18 
Jeśli byłaby to kwota rzędu 300k $ to moim zdaniem powinien brać bo perspektyw rozwoju nie widać.
 Autor komentarza: UsAtmel
Data: 01-07-2015 10:07:47 
Angole plus Polonia , w sumie to może być hit pod względem finansowym więc i z kasą dla Wacha nie powinno być kłopotu .
 Autor komentarza: Clevland
Data: 01-07-2015 10:51:52 
Ciężkie k.o. może Wachowi zafundować Joshua.

425 ciosów od Kliczki zrobiło swoje i odporność mogła spaść.

Poza tym Joshu będzie zadawał sierpy, które na Wacha mogą okazać się lepszą bronią niż proste.

Kliczko nie zadaje dołów, a Joshua to potrafi.
Połamane żebra, obita wątroba itp.

Po co Wachowi lanie życia, na starość?
 Autor komentarza: rocky86
Data: 01-07-2015 10:54:04 
Dla Wacha to dobra opcja.

Sam mówi, że wypłata jest wysoka, a w każdym razie jedna z najwyższych jakie dostał w karierze.
Jest coraz starszy, do formy z Kliczko już nigdy nie wróci, Wasyl już nie ciągnie go do góry za uszy, za byle ogóra eliminatora, a tym bardziej walki o pas nie dostanie, więc i o wielkich pieniądzach może zapomnieć.

Niech bierze walkę, jak przegra, to może później walczyć z Rexem lub Szpilką na PBN i jak już pisałem zapewne polegnie z każdym z tej dwójki, gdyż najwidoczniej nie traktuje swojej pracy poważnie.

Później zostanie solidnym journeyman'em i co najwyraźniej mu odpowiada sparingpartnerem dla zawodników którzy przygotowywać się będą pod Kliczkę, Wilder'a, a możliwe, ze później Jshua'e.
 Autor komentarza: rondobry
Data: 01-07-2015 11:04:06 
"425 ciosów od Kliczki"WTF????
 Autor komentarza: rondobry
Data: 01-07-2015 12:24:11 
Wachu bedzie teraz pewnie ze 3 miesace odpoczywac takze raczej Tony albo jeszcze ktos inny bedzie nastepnym przeciwnikiem AJ.
 Autor komentarza: starycap
Data: 01-07-2015 15:50:48 
Wach twarda szczęka a to niby kto to sprawdzał ? Nie ma takiego czegoś-twarda szczęka- nie padł nigdy itd itp.Piszecie pierdumy i tyle znaFcy boksu.Wach ze Szpilką a niby po co Szpilce taki Wach ? Do czego mu potrzebny jakiś Rex. Co tu wymyślacie pierdumy.
 Autor komentarza: rondobry
Data: 01-07-2015 18:00:26 
starycapie
Mistrz to stwierdzil takze Kliczko lepiej wie niz my Znafcy .Tak Szpilce Wach nie potrzebny chyba ze PBN tylko i wyłącznie czyli czytaj dobry hajs.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.