Archiwum wiadomości z dnia: 2014-05-22

 


GRABOWSKI ZŁOŻYŁ NAJMANOWI PROPOZYCJĘ WALKI Z BINKOWSKIM!

Niewykluczonym jest, że w drugiej połowie tego roku zobaczymy ponownie w ringu Artura Binkowskiego (16-5-3, 11 KO) - olimpijczyka z Sydney, pochodzącego z Bielawy, na stałe mieszkającego w Kanadzie. Potencjalnym przeciwnikiem 39-latka miałby być inny polski pięściarz, znany także ze startów w formule MMA, obecnie promotor - Marcin Najman (15-4, 11 KO).


CZY FONFARA POKONA SUPERMANA?

Już w tę sobotę odbędzie się jedna z najważniejszych walk w historii polskiego boksu zawodowego. Szansę na zdobycie tytułu mistrza świata wagi półciężkiej będzie miał nasz Andrzej Fonfara (25-2, 15 KO), który zmierzy się z groźnym Adonisem Stevensonem (23-1, 20 KO).


TRENING MEDIALNY ADONISA STEVENSONA

Na kilkadziesiąt godzin przed walką z Andrzejem Fonfarą (25-2, 15 KO) mistrz WBC w wadze półciężkiej Adonis Stevenson (23-1, 20 KO) zaprezentował swoją formę na treningu medialnym. Kanadyjczyk zmierzy się z "Polskim Księciem" w nocy z soboty na niedzielę w Montrealu. Transmisję przeprowadzi Polsat Sport.


W CZERWCU PRZYPOMNI SIĘ HAROON KHAN

Już 7 czerwca w swoim rodzinnym Boltonie wystąpi młodsza - przez niektórych uznawana za lepszą, kopia Amira Khana, czyli Haroon Khan (4-0, 1 KO). Utalentowany 23-latek na stadionie lokalnej drużyny piłkarskiej Bolton Wanderers skrzyżuje pięści ze starszym o rok Kyle'em Kingiem (4-3, 0 KO).GOLDEN GLOVE BOXING NIGHT W PIĄTNICY

To będzie już dwudziesta czwarta gala bokserska grupy Wschodzący Białystok Boxing Night. Wieczór Golden Glove Boxing Night w Piątnicy k. Łomży zaplanowano na 15 czerwca, w gminnej hali PG przy ul. Szkolnej 31. Początek punktualnie od godziny 18:00.
FOREMAN NIE ZMIENIA DECYZJI

Pierwszy w historii boksu izraelski mistrz świata Yuri Foreman (32-2, 9 KO) podtrzymał postanowienie o zakończeniu kariery. Promotor 33-latka Lou DiBella miał nadzieję, że zdoła przekonać zawodnika do zmiany decyzji, ale ten pozostaje nieugięty.


MACIEC: WYGRYWAŁEM NAWET ZE ZŁAMANĄ RĘKĄ

- Muszę wygrać z Tynerem, a wtedy otworzą się drzwi do dużych walk. Jestem wojownikiem, walczyłem i wygrywałem nawet ze złamaną ręką  mówi Łukasz Maciec (20-2-1, 5 KO), jeden z bohaterów gali Wojak Boxing Night organizowanej przez Babilon Promotion & Sferis KnockOut Promotions 31 maja w Lublinie. Transmisja w Polsat Sport i kanale otwartym tej stacji.