CZAKIJEW SZUKA NOWEGO RYWALA

Rachim Czakijew (18-1, 14 KO) bez rywala na przyszłotygodniową galę w Moskwie, gdzie w głównej walce wieczoru zmierzą się Aleksander Powietkin (26-1, 18 KO) i Manuel Charr (26-1, 15 KO).

Pierwotnie rywalem mistrza olimpijskiego z Pekinu i byłego pretendenta do pasa WBC Krzyśka Włodarczyka miał być groźny Braimah Kamoko (27-0, 20 KO), lecz pięściarz z Ghany nabawił się kontuzji ręki podczas jednego z ostatnich sparingów i wycofał się z tej potyczki.

- Obóz Kamoko niestety bardzo późno poinformował nas o tej decyzji. Nie mamy wyboru, szukamy nowego przeciwnika i wkrótce podamy jego nazwisko - powiedział menadżer Rosjanina, Wiaczesław Karkasz. Stawka pozostanie bez zmian i Czakijew przystąpi do obrony pasa WBC w wersji "srebrnej".

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: szansepromotions
Data: 22-05-2014 22:06:59 
Kudriashov może się zgodzi :D
 Autor komentarza: robsonpodlasie
Data: 22-05-2014 23:40:53 
Kiedyś myślałem że to pewny mistrz świata ale po walce z Diablo już w niego nie wierzę, a konkurencja rośnie i jest mocna.
 Autor komentarza: CELko
Data: 23-05-2014 00:18:44 
przegral z Diablo i już w niego nie wierzysz.Gość ma potencjał.Tak naprawdę gdyby punktował na spokojnie dowiózłby pewnie wygraną.Dodatkowo rzucił na dechy Diablo, ma siłę i potrafi przebić się przez garde.
 Autor komentarza: robsonpodlasie
Data: 23-05-2014 06:16:27 
Przed walką z Diablo nie wierzyłem że nasz mistrz się obroni :) Chodzi mi o styl w jakim przegrał, zamiast kontrolować walkę wystrzelał się i padł, Rusiewicza też obijał jakoś bez sensu, chyba słabo u niego z inteligencją ringową i do walki wychodzi bez planu (lub z planem - bij aż padnie), a to go usmaży z każdym kto myśli i walczy na poziomie mistrza.

No ale zobaczymy, śledzę go od bodaj pierwszej walki, nie widzę postępów. Zawsze walczy tak samo.
 Autor komentarza: Znafca
Data: 23-05-2014 08:52:37 
w moim odczuciu jest to chyba najefektowniej walczący bokser w tej kategorii.po prostu miło się ogląda jak wyprowadza te wszystki kombinacje. ale przydałby mu się jakiś dobry przeciwnik, żeby sprawdzić jak u niego z taktyką
 Autor komentarza: milek762
Data: 23-05-2014 11:31:21 
gość jest naprawde dobry nie zmienia to porażka z Diablo.
Czkijev jest dobry technicznie , ma mocny cios ale szczęka podjerzana.
Nie mniej taki Masternak , Kołodziej mieli by ogromne problemy z Czkijevem.
Kołodziej został.prawdopodobnie znokuatowany
 Autor komentarza: MLJ
Data: 23-05-2014 13:51:47 
Po walce z z Diablo okresliłem Czakijewa jako bezmyślnego osiłka, co wali by walić. Ale po tym jak ładnie rozłozył siły na 10 runduwkę z Ilie, trochę zmieniłem zdanie. Mam nadzieję że na dobre zacznie myśleć w ringu. To dobrym silny zawodnik, ale z Krzyśkiem prócz ewidentnego braku doświadczenia na zawodotwie, doszła też bezmyślność..

Wydaje mi się jednak że Usyk czy Kudryashov moga więcej zdziałać w tej kategorii.Zwłaszcza ukrainiec, który myśli w ringu, bo rosjanina widziałem tylko z Coxem
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.