Archiwum wiadomości z dnia: 2019-07-22

 


DAVID ALLEN MYŚLI O ZAKOŃCZENIU KARIERY

David Allen po sobotniej walce udał się do szpitala, gdzie przeszedł badanie mózgu. Ponadto stwierdzono u niego pęknięcie oczodołu oraz uraz języka. Prawe oko pięściarza było kompletnie zamknięte. Brytyjczyk po bolesnej porażce z Davidem Price'em poważnie myśli o porzuceniu boksu.


MARIUSZ GRABOWSKI O GALI W CZĘSTOCHOWIE I BALSKIM

- Historia pokazuje, że droga jaką wspólnie obraliśmy, była dobra. Robert Parzęczewski nie miał kariery amatorskiej, więc nie mogliśmy się za bardzo spieszyć. To będzie kolejny przystanek przed upragnioną walką o mistrzostwo świata - mówi Mariusz Grabowski, który 4 października w Częstochowie organizuje kolejną galę grupy Tymex Boxing Promotion.
ŁOMACZENKO: TO KOLEJNY PRZYSTANEK - CAMBELL: MOGĘ WYGRAĆ PRZEZ NOKAUT

- Łomaczenko jest świetny, ale gdybym nie wierzył, że Luke może to wygrać, to nie wydawałbym dużych pieniędzy na to, by ten pojedynek odbył się w Wielkiej Brytanii - mówi Eddie Hearn, który 31 sierpnia organizuje kolejną znakomicie zapowiadającą się galę, z walką wieczoru dwóch złotych medalistów olimpijskich sprzed siedmiu lat - Wasyla Łomaczenki (13-1, 10 KO) oraz Luke'a Campbella (20-2, 16 KO).

WHYTE CHCE POZOSTAĆ AKTYWNYM, CELUJE W LISTOPADOWĄ DATĘ

Dzięki sobotniemu zwycięstwu nad Oscarem Rivasem (26-1, 18 KO), Dillian Whyte (26-1, 18 KO) zdobył zdobył tytuł mistrza świata WBC wagi ciężkiej w wersji tymczasowej, a co najważniejsze uzyskał status obowiązkowego pretendenta do tytułu, który posiada pełnoprawny mistrz, Deontay Wilder (41-0-1, 40 KO). Do końca maja przyszłego roku Brytyjczyk ma stoczyć mistrzowską walkę z Wilderem, ale nie zamierza bezczynnie czekać.
KUBRAT PULEW ODWIESZONY

Idiotyczne zawieszenie zdjęte z Kubrata Pulewa (27-1, 14 KO). Bułgar - obowiązkowy pretendent do pasa IBF wagi ciężkiej, czeka na zwycięzcę rewanżu Anthony'ego Joshuy (22-1, 21 KO) z Andym Ruizem Jr (33-1, 22 KO).