RANKING WBO: KRZYSZTOF GŁOWACKI PRZESUNIĘTY NA 1. MIEJSCE

Federacja World Boxing Organization opublikowała ranking na lipiec 2019. Z zestawienia po porażce o tytuł mistrzowski został usunięty drugi w poprzednim miesiącu Maciek Sulęcki.

Władze organizacji zdecydowały, że zwycięzca turnieju WBSS powinien spotkać się w kolejnej walce z Krzysztofem Głowackim (31-2, 19 KO). Dlatego też przesunięto Polaka z drugiej pozycji na pierwszą w wadze junior ciężkiej. W tym samym limicie Michał Cieślak (19-0, 13 KO) zamyka pierwszą dziesiątkę.

W dywizji półciężkiej Robert Parzęczewski (23-1, 16 KO) utrzymał szóstą lokatę, pomimo iż na stałe przeniósł się do niższej kategorii, super średniej. On też jest naszym ostatnim rodakiem w tym zestawieniu.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Marik1234
Data: 22-07-2019 12:20:46 
Szacun dla Wasilewskiego za niezłomność w proteście. Nie można mówić, że Główka nie wykorzystał szansy bo walki w pojedynku z Łotyszem nie było. Liczę że walka czy to z Dorticosem, czy z milicjantem z Łotwy przyniesie Główce trzeci tytuł Mistrza Świata. Oby tylko odporność na ciosy oraz psychika po ostatnim bandytyzmie w Rydze nie została mocno naruszona.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.