CALEB PLANT OTWARTY NA WALKĘ UNIFIKACYJNĄ Z MISTRZEM WBC

Coraz bardziej rozpoznawalny mistrz IBF wagi super średniej, Caleb Plant (19-0, 11 KO) efektownie znokautował w sobotę Mike'a Lee (21-1, 11 KO) i jest gotowy do walki unifikacyjnej ze zwycięzcą pojedynku o pas WBC: David Benavidez vs Anthony Dirrell.

PLANT PO RAZ PIERWSZY OBRONIŁ TYTUŁ >>>

- Wszystko poszło dokładnie tak, jak zaplanowałem. Przez cały tydzień mówiłem, że walka nie potrwa pełnego dystansu i dotrzymałem słowa. Mam wysokie bokserskie IQ i prezentuję naprawdę wysoki poziom. Zwycięstwo było kwestią dokonania odpowiednich korekt w trakcie walki. Lee to duży, silny gość i dał z siebie wszystko. Mogę teraz walczyć w starciu unifikacyjnym. Kontakt ze mną jest łatwy. Nie jest trudno zorganizować walkę z moim udziałem - powiedział ''Sweethands''.

Przypomnijmy, że we wrześniu ma dojść do walki Davida Benavideza (21-0, 18 KO) z obecnym czempionem WBC, Anthonym Dirrellem (33-1-1, 24 KO). Benavidez był już mistrzem, ale odebrano mu tytuł i zawieszono, gdy w jego organizmie wykryto ślady kokainy. Wrócił w marcu tego roku, znoakutował J'Leona Love'a i wydaje się, że walka z Plantem mogłaby być bardzo dużym wydarzeniem, jednak najpierw trzeba pokonać poważną przeszkodę, jaką jest niewątpliwie Anthony Dirrell.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.