DAVID ALLEN MYŚLI O ZAKOŃCZENIU KARIERY

Nie tak wyobrażał sobie walkę z Davidem Price'em (25-6, 20 KO) mający dobrą passę David Allen (17-5-2, 14 KO). "White Rhino" podczas sobotniej gali w Londynie nie miał jednak specjalnego pomysłu na olbrzymiego rywala. Price trafiał dużą ilością ciosów, wykorzystywał przewagę warunków fizycznych, a mocno poobijany Allen nie wyszedł do jedenastej rundy.

MĄDRY I KONSEKWENTNY PRICE ZDOMINOWAŁ I ZASTOPOWAŁ ALLENA>>>

David przyznał po tej porażce, że myśli o ostatecznym zakończeniu kariery pięściarskiej. Brytyjczyk wyznał również, że w ciągu ostatnich miesięcy z jego zdrowiem nie było najlepiej.

- Nie chcę, żeby ktokolwiek się o mnie martwił. Twardy gość stał się miękki i stary przez ostatnich osiemnaście miesięcy. Cieszę się, że zacząłem wykorzystywać swoje szanse i zarabiać pieniądze. Moje zdrowie jednak się pogarszało przez ostatni rok. Teraz prawdopodobnie to koniec. Jestem dumny z Davida Price'a - stwierdził 27-latek.

Dodajmy, że Allen po walce udał się do szpitala, gdzie przeszedł badanie mózgu. Ponadto stwierdzono u niego pęknięcie oczodołu oraz uraz języka. Prawe oko pięściarza było kompletnie zamknięte.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: golabek
Data: 22-07-2019 09:53:06 
Dobra decyzja. Price to szklanka ale też ogromny chłop z potężnym kopytem(Povietkin przeleciał przez cały ring po jego ciosie, zatrzymując się na linach). Swoją drogą uważam że na starość dużo gorzej będą mieli tacy jak Allen, Whyte czy Chisora którzy potrafią w trakcie walki sporo zebrać na łeb niż tacy "szklarze" jak nasz Szpila czy własnie Price. Price przewracał się po pojedynczych ciosach a wspomniani wyżej raczej kumulują te ciosy. Taki Mago też mnóstwo zebrał od Pereza i skończył tragicznie.
 Autor komentarza: BOXER
Data: 22-07-2019 10:11:55 
Następny co szczeka że zrobi do 3 rundy Pricea . Średniak i tyle.
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 22-07-2019 10:22:13 
Myślał, że Price będzie trampoliną dla jego kariery, a okazał się trampoliną do emerytury...
 Autor komentarza: Medalik23
Data: 22-07-2019 11:43:01 
A Sokolowski swietnie poradzil sobie z Dawidem i gdyby trwala walka 8 rumd mialby go na deskach pomogl Dawidowi tez sedzia ktory co grozniejsza akcje SOKOLOWSKIEGO przerywal skutecznie
 Autor komentarza: Maniek1986
Data: 22-07-2019 12:08:02 
BOXER
jakby tylko siegnal do szczeki to price padl by znowu nieprzytomny
 Autor komentarza: teanshin
Data: 22-07-2019 16:41:32 
Po ostatnich walkach trochę urósł w swoim mniemaniu, teraz za tą butę zapłacił. Nie wiem czy on nie traktował boksu poważnie nigdy czy tylko lajtowo podszedł do Prica, ale według Chisory noc przed walką spędził w Pubie.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.