Archiwum wiadomości z dnia: 2019-05-25

 

NA ŻYWO: DAMIAN JONAK OTWIERA II MTB W ZABRZU

Gość specjalny Damian Jonak oficjalnie otwiera II Międzynarodową Galę w Zabrzu - zdradzając przy okazji kulisy boksu zawodowego. Nietypowe miejsce - loża VIP Stadionu Górnika, a przed Państwem pojedynki reprezentacji Irlandii, Ukrainy i Rosji z zawodnikami klubu Boks Zabrze. Zestawienie walk w rozwinięciu.

HRGOVIĆ O WALKACH Z JOSHUĄ, WILDEREM, CHISORĄ I FURYM

Jeden z najlepszych prospektów wagi ciężkiej, Filip Hrgović (7-0, 5 KO) zmierzy się dziś w nocy w Oxon Hill z Gregorym Corbinem (15-1, 9 KO). Chorwat mierzy jednak znacznie wyżej i twierdzi, że już teraz wygrałby z mistrzami świata - Deontayem Wilderem i Anthonym Joshuą. Opowiada również o swoim szacunku dla Tysona Fury'ego i ewentualnej walce z Dereckiem Chisorą.

JOSHUA Z UZNANIEM O UMIEJĘTNOŚCIACH RUIZA JUNIORA

Mistrz świata wagi ciężkiej IBF, WBA i WBO, Anthony Joshua (22-0, 21 KO) nie lekceważy Andy'ego Ruiza Juniora (32-1, 21 KO), z którym zmierzy się już za tydzień, 1 czerwca w nowojorskiej Madison Square Garden. Brytyjczyk z uznaniem wypowiada się o umiejętnościach Meksykanina i dba o detale podczas przygotowań do konfrontacji z utalentowanym rywalem.