HEARN O WALCE JOSHUA vs WILDER: STAJE MI, GDY SŁYSZĘ TAKIE RZECZY

Promotor Anthony'ego Joshuy (22-0, 21 KO), Eddie Hearn po raz kolejny domaga się od obozu drugiego czempiona królewskiej kategorii, Deontaya Wildera (41-0-1, 40 KO), wykazania chęci doprowadzenia do walki z Brytyjczykiem. Hearn deklaruje, że jest gotowy na podjęcie ryzyka i dodaje do swojej wypowiedzi kilka dosadnych ozdobników.

FOREMAN O WALCE JOSHUA vs WILDER >>>

- George Foreman stwierdził, że walka Joshuy z Wilderem będzie największą walką w historii wagi ciężkiej. Jeśli chodzi o dochody, jakie przyniesie, to George ma rację, ta walka będzie największa. Staje mi, kiedy słyszę, że tacy ludzie jak Foreman mówią takie rzeczy. Chcemy tej walki, AJ ma na jej punkcie obsesję - mówi Hearn.

- Chcę zaryzykować i chcę, żeby ludzie Wildera też zaryzykowali. Wszyscy wiemy, że to ryzyko dla obu stron. Jednego dnia AJ jest dużym faworytem, drugiego dnia Wilder kogoś nokautuje i sytuacja się zmienia. W całym tym zgiełku liczy się jedno pytanie: czy jesteś gotowy, czy chcesz walki? To będzie jeden z najwiękzych pojedynków w dziejach boksu. Wiem, że istnieje szansa porażki AJ'a, jednak jestem już zmęczony gadaniem i plotkami. Powtarzam, chcemy zaryzykować - dodaje promotor Joshuy.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Granitechin
Data: 25-05-2019 11:15:00 
Kolejny horsegate będzie?
 Autor komentarza: WielkiBokser
Data: 25-05-2019 11:18:17 
taaaaa
 Autor komentarza: Grzywa
Data: 25-05-2019 12:51:59 
Wilder ma jeden pas, Anglik trzy i jednak to Joshua jest bardziej rozpoznawalnym piesciarzem wiec podzial 60 do 40 jest sprawiedliwy, wedlug mnie ale Wilder wierzy ze jest postrachem choc pruch Ortiza nie pokonal klasowego piesciarza, sorry ze pomijam Szpilke ale to sredniak i to sredni w tej klasie, zas Joshua kilku zaczynajac od Klitchko, pokonal White i to bez dyskusyjnie, zdeklasowal Martina i kilku innych zas Wilder pruch Kubanczyka jedynie rozpoznawalnym jest Stivere ale to tez nic specjalnego.
Dziwi mnie ze na Wildera schemat nikt nie znalazl metody, jest to tak proste, te cepy i te lewy prawy jak z Brazeellee, musi byc wvtym dobry, ale do czasu. Dla boksu lepiej by wygral Anthony, ciezko mi sluchac samozwanca Widera.
 Autor komentarza: bogdanhaze
Data: 25-05-2019 14:00:30 
No Martin rzeczywiscie scisla czolowka
 Autor komentarza: Granitechin
Data: 25-05-2019 14:13:18 
A na poważnie Grzywa nie ma za co przepraszać bo Szpilka nigdy nie był bardzo dobry najlepsze nazwiska jakie ma to Past Prime Adamek i Wach, który go mało nie skończył przed czasem. Joshua ma na rozkładzie lekko past Prime Kliczkę, Powietkina, Whyte'a a Wilder ma Ortiza z kręconym licznikiem. Podział 60-40 jest uczciwy bo AJ pozostaje unifikowanym mistrzem. Dlaczego nikt nie znalazł metody? Wilder ma braki techniczne ale fizycznie jest wybrykiem natury. Przy swoim metalu w pięściach, szybko się porusza na nogach, ma kondycję na 12 rund i odpowiednie gabaryty. Trzeba technika z dużym zasięgiem, balansem, kondycją, pracą nóg by go oszukiwać punktować i zwiewać. Już go tak Fury pokonał ale sędziowie widzieli swoje. Albo kogoś kto mu zafunduje KO. AJ ma szansę wygrać z Deontayem przed czasem ale sam nie jest wirtuozem obrony i nie ma szczęki z granitu, więc to będzie ryzykowna bardzo walka dla niego.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 25-05-2019 16:27:07 
Jedni i drudzy chcą tej walki tak bardzo że ani jedna ani druga strona nie godzi się na postawione warunki. Temu nie pasuje kwota, temu podział procentowy, później będą się kłócić gdzie walka ma się odbyć, potem AJ będzie się burzył że za często go badają a on boi się igieł itp, itd. Jak już się dogadają to jeszcze trzeba dodać rok wzajemnego ubliżania sobie w mediach, w ramach promocji. Także jeszcze poczekamy 2-3 lata.
 Autor komentarza: ChudyByk
Data: 25-05-2019 16:27:45 
Pikanterii dodaje fakt że Antek usiadł na dupe z Kliczko właśnie po kombinacji lewy-prawy prosty!

A chyba nikomu nie trzeba mówić że Wilder tą kombinacje ma rowniez dopracowana do perfekcji (Kliczko też czesto korzystał z tej kombjnacji) i na pewno kilkadziesiąt razy w trakcie walki tej broni użyje.

Z drugiej strony jak Antek skutecznie skróci dystans to też cieżko przewidywać tutaj by Wilder takie bomby miał przetrwać.

Jako kibic też chcę tej walki. :)

Mój typ ... walka kończy się przed czasem, ale jeszcze sie nie zdecydowałem kto padnie :D
 Autor komentarza: rocky86
Data: 25-05-2019 16:45:24 
Ta walka, w mojej opinii staje się coraz bardziej realna i to dzięki temu, że popularność Wildera zaczęła rosnąć. Wilder ma ogromne oczekiwania finansowe, a przez długi czas do stołu przynosił orzeszki. W ostatnim czasie pokonał Ortiza, zmierzył się w głośnej walce z Fury i zmiotl Breazeale.
Gdy jego pozycja biznesowa zbliży się do oczekiwań, to pewnie szansa na do gadanie się wzrośnie.
Jak dla mnie conajmniej z rok jeszcze poczekamy na ich starcie.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 25-05-2019 18:49:41 
Póki co walki nie ma a każdy z nich nie będzie leżał bezczynnie bo będzie musiał bronić pasów, także jest szansa że któremuś powinie się noga i wtedy zrobi się na prawdę ciekawie.
 Autor komentarza: StaryDobryPedzio
Data: 25-05-2019 23:58:05 
Oj, moi troglodyci, zamysłem redakcji nie było, iżby po raz wtóry na poziomie piaskownicy rozpatrywać kto wygra, bo ten to to, a ten to tamto, ale, że Hearnowi PĘTO SIĘ PRĘŻY.

Jeden z tzw. ekspertów pewnego portalu, bokserskim się mieniącym, ekspertów, który przyjął samorzutnie, nomen omen, artystyczne pseudo "Budyń w majtkach" sugerował zazdrośnie, że większość promotorów z pięściarzami łączą, jak to określił, intymne stosunki, niewybrednie w ten sposób pijąc do promotorka i naszego Artura Szpilki.

Spójrzta chopy na tę zakręcaną grzyfkę Eddie'go! Czy nie jest ona lekko pedrylska?
 Autor komentarza: StaryDobryPedzio
Data: 26-05-2019 00:02:05 
Te Ignacy, te Pankracy, chodź tu trepie na rozkminke!
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.