CO, GDZIE I O KTÓREJ OGLĄDAĆ? ŚCIĄGAWKA KIBICA (25 MAJA)

Co, gdzie i o której oglądać? Jak co tydzień wychodzimy Wam naprzeciw i prezentujemy ściągawkę kibica.

Dziś nie będzie aż tak bogato jak w niektóre sobotnie wieczory, ale kibic boksu znajdzie coś dla siebie.

O godzinie 19:00 zapraszamy Was na BOKSER.ORG. Zaprezentujemy relację na żywo z II Międzynarodowej Gali na Stadionie Górnika w Zabrzu. Zobaczycie w akcji Irlandczyków, Rosjan, Ukraińców i oczywiście naszych pięściarzy.

A jeśli wolicie boks zawodowy, zapraszamy Was do Jeleniej Góry, gdzie odbędzie się gala Tymex Boxing Night z kilkoma ciekawymi pojedynkami. Transmisja od 19:00 na Polsacie Sport Fight oraz od 20:00 na Polsacie Sport.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Callisto
Data: 25-05-2019 09:13:08 
Fajny ten chłopak ze zdjęcia tylko dlaczego nosi damską bieliznę.
 Autor komentarza: Fakulaev
Data: 25-05-2019 09:31:39 
Kogo obchodzi ta gala w polsce. Obejrzy się prospektów Hrgovicia i Huntera fajnych rywali nawet mają szczególnie Hunter bo Maldonado widziałem wiele razy w MMA i fajnie bedzie obie znajome twarze z rożnych światów obejrzeć w jednym ringu natomiast rywalem chorwackiego prospekta zadziorny i czarny Corbin może być ciekawie.
 Autor komentarza: Grzywa
Data: 25-05-2019 13:11:22 
Ewa mma budowe a jakiej marza dziewczyny o 10 i wiecej lat mlodsze, jest do tego inteligentna osoba i stac ja na sponsora/partnera jesli tylko bylaby tym zainteresowana. Niestety jedyna korzysc z jej boksu to treningi ktore pomagaja jej zachowac super sexy i fit figure co zas do walk bez kaskow i uszkadzanie dosc ladnej buzi to jej wybor, mi jej szkoda ale nie maja sprawa. Chyba najbardziej kobieca piesciarka ktora bardziej do ringu pasuje miedzy rundami a nie w ich trakcie.
 Autor komentarza: teanshin
Data: 25-05-2019 13:46:44 
Ewa jak nos przypudruje to tragedii nie ma, szkoda tylko że nie ma bioder jak kobieta. Niestety czar pryska kiedy zaczyna udawać na ważeniach kogoś kim nie jest, najgorsze jest to że w jej głowie wygląda to zupełnie inaczej niż rzeczywistość.
 Autor komentarza: leon84
Data: 25-05-2019 19:04:44 
Ma może ktoś link na polsat sport fight???
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.