HEARN O WALCE JOSHUA vs WILDER: STAJE MI, GDY SŁYSZĘ TAKIE RZECZY

Redakcja, IFL TV

2019-05-25

Promotor Anthony'ego Joshuy (22-0, 21 KO), Eddie Hearn po raz kolejny domaga się od obozu drugiego czempiona królewskiej kategorii, Deontaya Wildera (41-0-1, 40 KO), wykazania chęci doprowadzenia do walki z Brytyjczykiem. Hearn deklaruje, że jest gotowy na podjęcie ryzyka i dodaje do swojej wypowiedzi kilka dosadnych ozdobników.

FOREMAN O WALCE JOSHUA vs WILDER >>>

- George Foreman stwierdził, że walka Joshuy z Wilderem będzie największą walką w historii wagi ciężkiej. Jeśli chodzi o dochody, jakie przyniesie, to George ma rację, ta walka będzie największa. Staje mi, kiedy słyszę, że tacy ludzie jak Foreman mówią takie rzeczy. Chcemy tej walki, AJ ma na jej punkcie obsesję - mówi Hearn.

- Chcę zaryzykować i chcę, żeby ludzie Wildera też zaryzykowali. Wszyscy wiemy, że to ryzyko dla obu stron. Jednego dnia AJ jest dużym faworytem, drugiego dnia Wilder kogoś nokautuje i sytuacja się zmienia. W całym tym zgiełku liczy się jedno pytanie: czy jesteś gotowy, czy chcesz walki? To będzie jeden z najwiękzych pojedynków w dziejach boksu. Wiem, że istnieje szansa porażki AJ'a, jednak jestem już zmęczony gadaniem i plotkami. Powtarzam, chcemy zaryzykować - dodaje promotor Joshuy.