CHUDECKI POKONAŁ PO DOBREJ WALCE MŁODZIŃSKIEGO

Po dobrej, zażartej i stojącej na wysokim poziomie walce Michał Chudecki (13-3-2, 3 KO) pokonał Kamila Młodzińskiego (11-4-4, 6 KO). Po kilku słabszych walkach w Jeleniej Górze w końcu dobry boks.

Lepiej w pojedynek wszedł "TNT". Zainkasował co prawda mocny prawy sierp Kamila, ale sam odpowiedział kilkoma swoimi akcjami. Druga runda miała podobny scenariusz. Najmocniejszy cios - prawy sierp, zadał Młodziński, ale to Chudecki wyprowadzał więcej uderzeń i pozostawał nieco aktywniejszy.

Kolejne minuty bardzo wyrównane i zażarte. Obaj odpowiadali sobie cios za cios, a największą zagwozdkę mieli sędziowie. Trzecia, czwarta i piąta runda bardzo dobre po obu stronach, jednak w połowie szóstej Kamila dopadł poważny kryzys. Tak doświadczony zawodnik jak Michał wyczuł słabość rywala, podkręcił tempo i zyskał wyraźną przewagę. Powiększył ją jeszcze bardziej w pierwszej połowie siódmego starcia, lecz Kamil wykazał się charakterem i przetrwał trudne chwile. Mało tego, na starcie ósmej odsłony to Młodziński trafił prawym sierpowym na szczękę. Do końca stawiał dzielnie opór i obaj panowie dali zdecydowanie najlepszą walkę jeleniogórskiej gali.

Sędziowie punktowali 78:74, 77:75 i 78:75 - wszyscy na korzyść Chudeckiego.

- Teraz chcę oczyścić się z porażek i wziąć rewanż zarówno z Kevinem Wattsem, jak i Michałem Syrowatką - powiedział po wszystkim "TNT".

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Piote
Data: 25-05-2019 22:56:23 
Fajna walka!
 Autor komentarza: Turuu7
Data: 26-05-2019 03:00:52 
Ostatnio coraz czesciej zestwiaja ze soba polakow i dobrze sie to oglada. Kazdy wychodzi by wygrac a nie walki z przyjezdnymi ogorkami oby nabic rekord gdzie poddaja sie po pierwszym mocnym ciosie albo bo boli glowa.
Mlodzinski niesamowite serducho juz drugi raz widze gdzie na skraju nokautu dalej odpowiada mocnymi ciosami i nie peka no ale walke zasluzenie wygral Chudecki.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.