Archiwum wiadomości z dnia: 2017-05-02

 


BALSKI I JEGO PROMOTOR: TRZEBA RYZYKOWAĆ

Adam Balski (8-0, 6 KO) ma napięty grafik. Jeśli w sobotę upora się z niezłym Tarasem Oleksijenką (8-2, 7 KO), już siedem tygodni później w Gdańsku będzie na niego czekał ceniony i niewygodny Vikapita Meroro (28-6, 14 KO). Pomimo nikłego doświadczenia na ringach zawodowych niepokonany pięściarz kategorii junior ciężkiej robi swoje i nie narzuca na siebie niepotrzebnej presji.HEARN LICZY, ŻE JOSHUA BĘDZIE ZARABIAŁ TYLE CO MAYWEATHER

Według Eddie'go Hearna czempion federacji WBA, IBF i IBO w wadze ciężkiej Anthony Joshua (19-0, 19 KO) już teraz jest największą gwiazdą sportu w Wielkiej Brytanii, a już wkrótce w ślad za tym pójdą niebotyczne zarobki. Największy promotor w Europie ma nadzieję, że niebawem 27-latek będzie zgarniał za swoje występy podobne gaże jak niedościgniony w tym aspekcie Floyd Mayweather Jr.


CORAZ BLIŻEJ WALKI BELLEW Z WILDEREM W WIELKIEJ BRYTANII?

Szef stacji Showtime nie ukrywa, że będzie naciskał na unifikację trzech pasów wagi ciężkiej pomiędzy Deontayem Wilderem (38-0, 37 KO) - mistrzem WBC, a Anthonym Joshuą (19-0, 19 KO) - championem według WBA i IBF. A żeby dobrze rozreklamować takie starcie, Amerykanin mógłby na przykład wcześniej odprawić jednego z Anglików na jego terenie.XII MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ im. KOPYTKA

Przyzwyczailiśmy się już do wysokiego poziomu sportowego i dużego widowiska w wykonaniu reprezentantów klubu JKB Jawor Team Jaworzno - teraz czeka na kibiców mecz z reprezentacją Lwowa (Ukraina) podczas Międzynarodowego Turnieju im. Roberta Kopytka w Jaworznie.

MEMORIAŁ BRACI OLECHÓW

Artur i Zbigniew stoczyli w sumie blisko 700 pojedynków, wygrywając prawie wszystkie. Choć jak to bracia musieli się sprawdzić ze sobą - trzy razy wygrał Zbigniew Olech. W maju zapraszamy na turniej ich imienia.


WITALIJ KLICZKO: BĘDĘ WSPIERAŁ KAŻDĄ DECYZJĘ WŁADIMIRA

Niektórzy twierdzą, że to Witalij Kliczko może mieć decydujące słowo w sprawie dalszej sportowej przyszłości swojego młodszego brata, Władimira Kliczko (64-5, 53 KO). Sam mer Kijowa zapowiedział, że nie zamierza ingerować w karierę "Doktora Stalowy Młot" i wyraził ogromną dumę z postawy byłego króla wagi ciężkiej w walce z Anthonym Joshuą (19-0, 19 KO).


ANTHONY JOSHUA: MOGĘ PANOWAĆ TAK DŁUGO JAK KLICZKO

To była zmiana warty. Wielki mistrz pokonany przez prawdopodobnego wielkiego następcę. Anthony Joshua (19-0, 19 KO) momentami przechodził przez piekło, ale to on ostatecznie stał w jedenastej rundzie nad Władimirem Kliczką (64-5, 53 KO). I teraz zapowiada - Tak jak Kliczko rządził przez dekadę, tak i ja mogę dominować przez dziesięć lat - twierdzi zunifikowany mistrz wagi ciężkiej organizacji WBA i IBF.