Archiwum wiadomości z dnia: 2017-02-22

 CANELO ODDAJE PAS WBO W WADZE JUNIOR ŚREDNIEJ

Saul Alvarez (48-1-1, 34 KO) przestał blokować innych zawodników i oficjalnie ogłosił dziś zawakowanie tytułu mistrza świata wagi junior średniej federacji WBO. Popularny Canelo 6 maja w Las Vegas spotka się w umownym limicie 74,6 kilograma ze swoim rodakiem, Julio Cesarem Chavezem Jr (50-2-1, 32 KO).


ELIMINACJE W GALEONIE

Eliminacyjny turniej o Puchar Bombardierów z Wybrzeża odbędzie się już w najbliższą niedzielę w hali Uczniowskiego Klubu Sportowego Galeon w Gdyni. Zapraszamy kibiców i sympatyków pięściarstwa. Spodziewamy się emocjonujących starć, szczególnie w kategorii Junior, gdzie zawodnicy zawalczą o wyjazd na Mistrzostwa Polski - dodatkowo wszystkich wygranych zobaczymy w czerwcowym finale.

HURD: ZAMIERZAM ZAMKNĄĆ USTA NIEDOWIARKOM

W najbliższą sobotę oczy wszystkich kibiców będą skierowane na Alabamę, gdzie Deontay Wilder podejmie Geralda Washingtona, a nasz Izu Ugonoh sprawdzi się z Dominikiem Breazeal'em. W przekazie telewizyjnym znajdzie się jednak jeszcze jedna ciekawa potyczka. Jarred Hurd (19-0, 13 KO) wierzy, że jego starcie z Tonym Harrisonem (24-1, 20 KO) skradnie całe show.POMORSKIE MISTRZOSTWA JUNIORÓW

Podobnie jak w zeszłorocznej edycji Memoriału Zbigniewa Rompy, tak i teraz w ringu zobaczymy poza zawodnikami walczącymi o prawo startu na Mistrzostwach Polski Juniorów, przedstawicieli wszystkich klubów Pomorza, weryfikujących sportowe umiejętności w drugiej sobocie marca na Hali Miejskiej w Starogardzie Gdańskim.