CHAVEZ JR: CANELO BOI SIĘ GGG. MYŚLI, ŻE ZE MNĄ BĘDZIE ŁATWIEJ

Julio Cesar Chavez Jr (50-2-1, 32 KO) podziela zdanie szerokiego grona kibiców, którzy uważają, że Saul Alvarez (48-1-1, 34 KO) unika walki z Giennadijem Gołowkinem (36-0, 33 KO).

- Wielu ludzi uważa, że "Canelo" boi się Gołowkina. Też tak myślę. Wybrał mnie, ponieważ myśli, że walka z "GGG" byłaby trudniejsza - powiedział 31-latek we wtorek podczas konferencji prasowej w Nowym Jorku.

Chavez skrzyżuje rękawice z "Canelo" 6 maja na gali w Las Vegas. Starszy z Meksykanów podkreśla, że jego rodak nigdy jeszcze nie stał w ringu przed tak trudnym zadaniem.

- On nie boksował jak dotąd z kimś większym od siebie. To on zawsze jest większy, nigdy nie musiał się przejmować siłą rywala. Tym razem będzie musiał się liczyć z moją siłą i gabarytami. W tej wadze jeden cios może wszystko zmienić. Muszę wygrać tę walkę - stwierdził Chavez.

Meksykanie będą rywalizować w umownym limicie 164,5 funta - mniej więcej w połowie między kategorią średnią a super średnią.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MLJ
Data: 22-02-2017 15:02:28 
Nie lubię chaveza jr, ale to będzie perwsza walka w której będę mu naprawdę kibicował. Wiem, to małe szanse by junior wygrał, Zresztą cała machina biznesowa zwana Canelo na to nie pozwoli, ale może jakimś cudem, a takie się czasem zdarzają, rudy się na tej walce wyłoży..
Za obłudę, za wałki, catchweighty, za całokształt..
 Autor komentarza: Lukaszz
Data: 22-02-2017 15:14:34 
@MLJ
Ja bym nie minimalizował szans Chaveza Jr. Jeżeli zrobi wagę w sposób przemyślany i mądry to wówczas dla mnie będzie faworytem tej walki. Z kolei jeżeli będzie morderczo zbijał kolejne funty w ostatnich dniach przed walką, to wówczas kondycyjnie wysiądzie po sześciu rundach i będzie istniało wysokie ryzyko porażki przed czasem. Ja myślę, że ta walka jak mało która zmotywuje Juniora do ciężkiej pracy. Jak wiadomo za każdy funt nadwagi ma płacić karę $1mln. Angel Heredia to świetny spec jeżeli chodzi o dietę, suplementację i przygotowanie fizyczne do walki. Jakoś dziwnie jestem spokojny o Julio w tej walce. I będę mu mocno kibicował oczywiście.
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 22-02-2017 15:20:21 
Mam bardzo podobne odczucia do Twoich, MLJ. Też nie lubię Chaveza, też wyjątkowo mu tu kibicuję i też niestety czuję, że przepieprzy, a Alvarez jeszcze bardziej wybije się na tej walce :(
 Autor komentarza: TheShadowOne
Data: 22-02-2017 15:47:47 
Pytanie, czy jeśli Canelo przegra to czy nie wpłynie to jakoś na rozmowy w sprawie walki z GGG. W sumie jeśli wygra to też może to wpłynąć. Pewnie znowu kwestia hajsu się pojawi, ktoś nie będzie zadowolony i po rozmowach
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.