CANELO vs CHAVEZ JR: SALIDO NA ROZPISCE, DROGIE KILOGRAMY

Kibice byli mocno zawiedzeni, że nie doszło do jego rewanżu z Łomaczenką. Ale Orlando Salido (43-13-4, 30 KO) być może wróci 6 maja w Las Vegas podczas gali Canelo vs Chavez Jr.

Meksykański wojownik negocjuje, by jego występ poprzedził główne danie. - Możemy spotkać się z każdym kogo nam dadzą - zapewnia Sean Gibbons, menadżer Salido.

Tymczasem Julio Cesar Chavez Jr (50-2-1, 32 KO) potwierdził, że każdy funt nadwyżki będzie go kosztować okrągły milion dolarów kary. Pojedynek odbędzie się w umownym limicie 164,5 funta, czyli 74,6 kilograma.

- Nie ma problemu, zrobię wymagany limit. Mogą więc sobie wpisywać te klauzule to kontraktu. W dniu walki będę przygotowany na sto procent. Dbam o swoje ciało, bo to klucz du sukcesu w tej walce - mówi były mistrz świata wagi średniej. Co ciekawe każdy gram powyżej funta jest liczony jako dwa funty nadwagi. Jeśli więc Chavez Jr wniósłby na skalę 165,6 funta, musiałby wypłacić aż dwa miliony kary. Stawka jest więc wysoka...

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: kukunda
Data: 22-02-2017 18:47:17 
To ile oni zarobią z Canalią ze tak wysokie kary w kontrakcie mają??
Wie ktoś czy jest limit w dniu walki??
 Autor komentarza: Maniek1986
Data: 22-02-2017 19:07:10 
Widzieliscie fm na tt?! Canelo zalozyl sie chavezem a chavez z canelo o cala wyplate za walke hehe grubo wygrany bierze wszystko.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.