GOŁOWKIN-CANELO: POROZUMIENIE JUŻ BLISKO

Prezydent Golden Boy Promotions poinformował, że jego grupa jest już blisko osiągnięcia porozumienia w sprawie hitowej walki pomiędzy Saulem Alvarezem (48-1-1, 34 KO) a Giennadijem Gołowkinem (36-0, 33 KO).

- Są jeszcze do omówienia niewielkie szczegóły, nie wszystko jest zrobione. Mogę powiedzieć, że jesteśmy blisko. Trzeba jednak popracować jeszcze nad tymi szczegółami - powiedział Eric Gomez, który był we wtorek w Nowym Jorku, gdzie promował walkę Alvareza z Julio Cesarem Chavezem Jr (50-2-1, 32 KO).

Stajnia Golden Boy zaproponowała ponoć Kazachowi zryczałtowaną kwotę w wysokości od 10 do 15 milionów dolarów. Gomez stwierdził, że podawana przez media suma nie jest prawidłowa, z kolei Oscar De La Hoya, szef GBP, pytany o to, czy oferta dla "GGG" jest zryczałtowana, czy może zawiera procent z zysków, podkreślił, że stanowi kombinację obu.

- Jak nie będą zadowoleni z tej propozycji, to nie nasza wina. Oferta jest na stole. Zarobiłby pieniądze, jakich nigdy nie widział. "Canelo" przed nikim nie ucieka. Chce najlepszych, w tym Gołowkina - zapewnił "Złoty Chłopiec".

GBP już wcześniej oferowała Gołowkinowi ustaloną z góry wypłatę za potyczkę z Meksykaninem, jednak obóz Kazacha się na to nie zgodził. Podkreślał, że Gołowkin liczy się z tym, że zarobi mniej, ale chce podziału procentowego, który pozwoliłby mu na zgarnięcie większej sumy niż 10 milionów dolarów, które ponoć proponowała grupa De La Hoyi.

Sam Alvarez, który zmierzy się z Chavezem Jr 6 maja w Las Vegas, zaznaczał we wtorek, że jest gotowy stanąć w szranki z mocarzem z Karagandy. - Ta walka jest nieunikniona. Do niej po prostu musi dojść - powiedział.

Gołowkin wróci na ring 18 marca w Nowym Jorku. Jego rywalem będzie Daniel Jacobs (32-1, 29 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: trashtalk
Data: 22-02-2017 10:50:21 
Moim zdaniem Oscar celowo wybrał Chaveza za przeciwnika dla Canelo przed GGG. Wcale nie chodzi o warunki fizyczne i gabaryty Juniora. Bardziej myślę że de la Haya ma świadomość że ta walka wykreci bardzo duży wynik PPV i ta karta będzie próbował grać przy stole negocjacyjnym z Kazachem chcąc osiągnąć jeszcze większy podział pieniędzy na swoją korzyść.
 Autor komentarza: Maniek1986
Data: 22-02-2017 15:58:38 
- Jak nie będą zadowoleni z tej propozycji, to nie nasza wina. Oferta jest na stole. Zarobiłby pieniądze, jakich nigdy nie widział. "Canelo" przed nikim nie ucieka. Chce najlepszych, w tym Gołowkina - zapewnił "Złoty Chłopiec".

to daj uczciwa kase a nie z 10-20%... bo ani gienek be neigo nei zarobi takiej kasy, ani on bez gienka a to ten ma 2 pasy a moze bedzie mial 4 do tego czasu.
Nech oscar sam soie odpowie, czy on oddal by pas czy wolalby dostac wpierdol zycia ale wyjsc jak wojownik i zejsc jak wojownik
 Autor komentarza: kukunda
Data: 22-02-2017 18:51:16 
HeHe...Czyli wynik walki Canelo-Chavez jest już na papierze wydrukowany:)..Jeżeli oni jeszcze przed tą walką chcą kontrakt mieć gotowy...
 Autor komentarza: Adii1766
Data: 22-02-2017 21:22:01 
Trzymam kciuki za Chaveza by pokrzyżował plany Oscarowi i Canelo ; Mogłoby to się wydarzyć tylko przy nokaucie na korzyść Julio ;]
 Autor komentarza: gerlach
Data: 22-02-2017 21:22:46 
Chaveza juz odhaczyli hahahahahahha
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.