BELLEW: NIECH HAYE CHOCIAŻ DRGNIE. TYM RAZEM ZDZIELĘ GO PIERWSZY

Tony Bellew (28-2-1, 18 KO) zapowiedział, że nie zawaha się uderzyć Davida Haye'a (28-2, 26 KO), jeśli ten sprowokuje go podczas kolejnego spotkania twarzą w twarz.

Zwaśnieni Anglicy już trzy miesiące temu wdali się w szarpaninę na konferencji prasowej. Bellew odepchnął wtedy rywala, a ten poczęstował go lewym sierpowym. Organizatorzy obawiają się, że podczas najbliższej konferencji znowu dojdzie do awantury.

- Jeśli on się do mnie zbliży i choćby drgnie, pierwszy zdzielę go w tę je***ą twarz. Niczym się nie będę przejmować. Bezpiecznie wróć do domu - to moja podstawowa zasada bokserska - mówi pięściarz z Liverpoolu.

- Jeszcze nigdy nikogo nie uderzyłem na konferencji, ale tym razem nie będę drugi. W tej chwili to on prowadzi 1-0. Uwierzcie, że jak się zbliży, to będę pierwszy. Mamy dla niego plany na poniedziałek. Przyjedzie na moje podwórko, będzie ciekawie. W niedzielę wysyłam dzieci na wakacje. Nie będzie ich tutaj w tygodniu walki, bo do czegoś takiego może dojść, a nie chcę, żeby to oglądały - dodaje.

Do walki Haye-Bellew dojdzie 4 marca w hali O2 Arena w Londynie. Dla tego drugiego, mistrza WBC w wadze junior ciężkiej, będzie to debiut w dywizji ciężkiej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: paxoxxx
Data: 22-02-2017 11:46:25 
Zajebista postawa bokserska prawdziwego zawodowca skupiać się na przyje...u rywalowi na konferencji brawo. Lepiej żeby swoje zapędy pokazał w ringu. Wydaje mi się że nawet zdziadziały Haye zrobi z nim porządek
 Autor komentarza: KnockinOnHeavensDoor
Data: 22-02-2017 11:47:28 
Dostal w cymbal i placze - widac ze go boli, stresuje sie chlopak, spina mentalnie....A Haye zrelaksowany po dobrym obozie, w swietnej formie fizycznej i psychicznej smieje sie z tego klauna. Bedzie powtorka z Chisory, najpierw dostal strzala pod publiczke (konferencja z Klitschko) a potem KO w ringu.
Wyraz niewyparzonej mordy Bellew na konferencji po walce z Haye pare minut po otrzymaniu ciezkiego KO - bezcenne.... Autor komentarza: nonitek
Data: 22-02-2017 12:03:32 
Przecież to elementy trashtalku służącego wypromowaniu walki - czym się tak ekscytujecie? Ktoś tu zna osobiście Bellew, że pisze takie rzeczy?
 Autor komentarza: KnockinOnHeavensDoor
Data: 22-02-2017 13:09:15 
"Pod publiczke" to dziewczyna Moseley'a dostala klapsa od Mayorgi.....Ci dwaj sie naprawde nie lubia. Oczywiscie ze obydwaj doskonale wiedza ze "gadanie" sie sprzedaje ale nikt mi nie powie ze takie akcje jak Haye-Chisora, Haye-Bellew czy Chisora-Whyte czy Tyson-Lewis sa inscenizowane. Autor komentarza: Cooperek
Data: 22-02-2017 13:09:18 
A tam, słoma im z butów wyłazi, i jednemu i drugiemu.
Adamek nikogo po mordzie na ważeniu nie bił a każdy go oglądał. Szacunek, uścisk dłoni, uśmiech. Zresztą można wymieniać wśród wielkich - Calzaghe, Floyd, Manny, Kliczko, dlaczego nie musieli szarpać się na ważeniu?
 Autor komentarza: klopotynajmana
Data: 22-02-2017 13:17:40 
dlatego że Angole mają burdy we krwi ;O
 Autor komentarza: Rolan
Data: 22-02-2017 13:22:41 
Brawo. Bellew wie jak podkręcić atmosferę. Haye to taka rozpuszczona dziewczynka, a Bellew to typ wojownika. Co prawda trochę z niego burak, ale jak mam wybierać pomiędzy ciężką pracą i autentycznością, a skokiem na kasę i pozerstwem to zawszę wybiorę to 1.
 Autor komentarza: arpxp
Data: 22-02-2017 13:37:23 
Będzie co niektórym przykro, gdy typ wojownika dostanie w papę od rozpuszczonej dziewczynki. A co do wypowiedzi Bellew, to jak słusznie zauważył ktoś wyżej, to jest taki lament lamusa, który dostał w ryj. Pewnie zadumiony stoi codziennie pod prysznicem i zastanawia się, co mógł wtedy zrobić albo powiedzieć inaczej xD. Ewidentnie ta sytuacja spędza mu sen z powiek.
 Autor komentarza: arpxp
Data: 22-02-2017 13:38:14 
Co zresztą działa na korzyść Haye'a.
 Autor komentarza: wojtyla85
Data: 22-02-2017 14:21:22 
Na pierwszej konferencji to on sam zaczął, a teraz kreatyna zgrywa... Co za Janusz.
 Autor komentarza: wojtyla85
Data: 22-02-2017 14:25:30 
Rolan
Co ty bredzisz? Przecież to jest skok na kasę dla obu, a bardziej nawet dla Bellew. Gość miał bronić pasa, ale uciekł po wypłatę od Haye'a. Następna rzecz to ciężka praca. Jeśli wiesz cokolwiek o Dawidzie to musisz zdawać sobie sprawę z tego jakim pracusiem i perfekcjonistą jest ten gość. Idź już lepiej na RP. Zalany półciężki Bellew to ideal sportowca i ma jaja bo obraża i krzyczy głośno na konferencji? Zastanawiam się z kogo większy burak, z niego czy z ciebie bo się cieszysz jak widzisz to tanie przedstawienie.
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 22-02-2017 15:30:20 
A co złego niby powiedział Tony? Bardzo dobrze że zaznaczył że będzie przygotowany teraz bo Haye tamtym razem dokładnie całą akcję przygotował. Najpierw naparł czołem do twarzy a rączkę trzymał w pełnej gotowości żeby po najmniejszym ruchu ze strony przeciwnika go skarcić.
Zresztą Haye zawsze lubi wykorzystywać moment zaskoczenia.
I tak rzeczywiście Tony może mieć w głowie tą sytuację bo zdzielił go David równo i mógł nawet to solidnie odczuć. Nic dziwnego że teraz bierze poprawkę na tego szajbusa i drugi raz będzie miał zakodowane że David lubi znienacka zaatakować.
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 22-02-2017 15:48:03 
Tyson Lewis? Przecież od dawna wiadomo że to ustawka była. Chisora Whyte dla mnie też typowe napędzanie zainteresowania a że Delboy to Delboy to wziął sobie to mocno do serca. Te jego akcje też takie mocno na pokaz. A to rzut stołem, a to jakaś szarpanina i płacze.

Co do sytuacji z Davidem zaś to raczej w przypadku Chisory byłbym pewny autentyczności zdarzenia bo nikt po walce raczej nie zgadzałby się na obrywanie pięścią z butelką w ryj. Tak samo i trener raczej rozbitej szczęki od Davida mieć by nie chciał. No i jeszcze Booth sieknięty przez swojego zawodnika statywem xD
Z Bellew mogli mieć zaznaczone by trochę podkręcić zainteresowanie ale na pewno Tony by się nie zgodził na strzał w szczękę. Być może wiedział że ma być ostro i to zadziała na ich korzyść ale cios to było zdecydowanie coś "ekstra" od Davida.
 Autor komentarza: OjciecZradioMaryja
Data: 22-02-2017 16:35:09 
jest tu na portalu ktos jeszcze kto wierzy ze tyson lewis konferencja to byla ustawka ?? tak z ciekawosci ojciec pyta
 Autor komentarza: Rolan
Data: 22-02-2017 16:35:29 
wojtyła
Jedyny burak to ty bo spinasz się o to co ktoś napisał w internecie. Nie pozdrawiam.
 Autor komentarza: Rolan
Data: 22-02-2017 16:38:37 
up
Mam gdzieś czy Haye to perfekcjonista czy nie. Dla mnie liczy się to że przykłada rękę do niszczenia boksu jako sportu i tyle. Porównywanie sytuacji Bellew do bolącego paluszka jest śmieszne.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.