Archiwum wiadomości z dnia: 2016-05-28

 
BELLEW I MAKABU W LIMICIE (WIDEO)

- Wszystkie moje nadzieje i marzenia spełnią się właśnie teraz. To był mój cel, do którego dążyłem od małego. Od dziecka wylewałem litry potu na treningach i teraz wszystko się ziści - mówi Tony Bellew (26-2-1, 16 KO), który jutro w Liverpoolu zmierzy się z Ilungą Makabu (19-1, 18 KO) w walce o wakujący tytuł mistrza świata kategorii junior ciężkiej federacji WBC.
NA ŻYWO: PÓŁFINAŁ VI MTB im. CHYCHŁY

Międzynarodowy Turniej Imienia Zygmunta Chychły, mistrza olimpijskiego z 1952 roku, po raz kolejny zawita do Gdańska, wszystkie walki będzie można śledzić za pośrednictwem naszego portalu. Zapraszamy na kolejny dzień zmagań. Zestawienie półfinałów i wyniki na żywo w rozwinięciu.SPACEREK MILLERA

Jarrell Miller (17-0-1, 15 KO) od kilku miesięcy wyzywa do walki panujących mistrzów świata wagi ciężkiej i pozostaje jednym z ciekawszych prospektów. Dziś w nocy ważący aż 128 kilogramów "Big Baby" z Brooklynu zanotował kolejne szybkie i łatwe zwycięstwo.KAUFFMAN DO WILDERA: ARREOLA TO ŁATWA DROGA, ZNOKAUTUJĘ CIĘ

Pod koniec zeszłego roku Travis Kauffman (30-1, 22 KO) dał zaskakująco dobrą walkę Chrisowi Arreoli (36-4-1, 31 KO). Posłał faworyta na deski, przeważał w większości z rund i tylko dwóch sędziów jakimś dziwnym trafem wytypowało wygraną "Koszmaru". Potem zresztą ten wynik anulowano, gdyż w organizmie Arreoli wykryto ślady marihuany. Dziś jest on jednym z kandydatów do starcia o pas WBC wagi ciężkiej, co rozwścieczyło Kauffmana.
POD KONIEC LIPCA REWANŻ JACOBSA Z MORĄ

Daniel Jacobs (31-1, 28 KO) i Sergio Mora (28-4-2, 9 KO) dziesięć miesięcy temu stworzyli krótkie, za to ekscytujące widowisko. Pojedynek na swoją korzyść pod koniec drugiej rundy rozstrzygnął ten pierwszy, ale po drodze sam zaliczył deski. A już 30 lipca w hali Barclays Center na Brooklynie, czyli tym samym miejscu, gdzie spotkali się po raz pierwszy, dojdzie do ich rewanżu.
CANELO-GOŁOWKIN NAJWCZEŚNIEJ W MAJU 2017

Jest już właściwie przesądzone, że nie dojdzie w najbliższym czasie do walki Saula Alvareza (47-1-1, 33 KO) z Giennadijem Gołowkinem (35-0, 32 KO). Zamiast przybierać na wadze, aby zaboksować w kategorii średniej, "Canelo" prawdopodobnie nieco zrzuci i przystąpi we wrześniu do potyczki w limicie 154 funtów.