KAUFFMAN DO WILDERA: ARREOLA TO ŁATWA DROGA, ZNOKAUTUJĘ CIĘ

Pod koniec zeszłego roku Travis Kauffman (30-1, 22 KO) dał zaskakująco dobrą walkę Chrisowi Arreoli (36-4-1, 31 KO). Posłał faworyta na deski, przeważał w większości z rund i tylko dwóch sędziów jakimś dziwnym trafem wytypowało wygraną "Koszmaru". Potem zresztą ten wynik anulowano, gdyż w organizmie Arreoli wykryto ślady marihuany. Dziś jest on jednym z kandydatów do starcia o pas WBC wagi ciężkiej, co rozwścieczyło Kauffmana.

Zasiadający na tronie WBC Deontay Wilder (36-0, 35 KO) dostał od władz federacji zgodę na czwartą dobrowolną obronę tytułu, do której dojdzie w lipcu bądź sierpniu. W gronie kandydatów na rywala wymienia się Geralda Washingtona, Bryanta Jenningsa, Kubrata Pulewa, Aleksandra Ustinowa, ale najpoważniejszą kandydaturą jest podobno właśnie Arreola.

- Mam do Wildera szacunek za jego dotychczasowe osiągnięcia, jest aktualnym mistrzem świata, ale walczy z anonimowymi zawodnikami. A jego kolejnym rywalem ma być ktoś, kogo ja ostatnio pokonałem, bo przecież sędziowie obrabowali mnie wtedy ze zwycięstwa nad Arreolą. Chris to mój kumpel, więc nie będę mówił o nim bez szacunku, zawsze jednak powtórzę, że skopałem mu tyłek. A kiedy już go pobiłem, potem jeszcze wpadł na zakazanych substancjach. W mojej ocenie to wybranie przez Wildera łatwej drogi - żali się Kauffman, po czym zwrócił się już bezpośrednio do "Brązowego Bombardiera".

- Spotkaj się z kimś, kto ma serce do walki i mocną szczękę. Mam nadzieję, że dasz mi szansę w najbliższym starcie, a ja mogę obiecać, że cię znokautuję - dodał Kauffman.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Maniek1986
Data: 28-05-2016 17:01:33 
Czy kelnerzy nie wiedza ze trzeb byc w 15 wbc by moc Nokautowac wildera?
 Autor komentarza: NietrzezwyTomasz
Data: 28-05-2016 18:08:03 
Autor komentarza: Maniek1986 Data: 28-05-2016 17:01:33
Czy kelnerzy nie wiedza ze trzeb byc w 15 wbc by moc Nokautowac wildera?

*
*
*

Nie trzeba być. Po co piszesz głupoty? Poczytaj regulamin WBC. Mistrz może tak naprawdę walczyć z kim chce jeżeli tylko WBC go zatwierdzi.
 Autor komentarza: Storm
Data: 28-05-2016 18:43:32 
https://www.youtube.com/watch?v=drvqm7FvDvQ
 Autor komentarza: Storm
Data: 28-05-2016 18:51:28 
Klit: Nic nie moze wejsc pod moja skore - ani nikt
Fury: Beze mnie boks bedzie znow nudny
Klit: Po prostu musze pozwolic moim piescia pracowac, cos czego nie zrobilem za pierwszym razem. I wtedy zobaczysz roznice, i ty zobaczysz roznice
Fury: Jesli chcesz walczyc to jakby gwiazdka przyszla wczesniej.

Tak z glowy nie ukladalem by ladnie zabrzmialo.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.