GROMADZKI O RYWALU: JEST SILNY, JEDEN CIOS MOŻE ZAKOŃCZYĆ WALKĘ

Już 18 czerwca gala na zamku w Szydłowcu, gdzie Tomasz Gromadzki (1-01, 1 KO) spotka się w limicie kategorii super średniej z Mariuszem Runowskim (4-0, 2 KO). Gromadzki jest przekonany, iż będzie to typowa walka na wyniszczenie i ten, kto lepiej przygotuje się fizycznie do tej konfrontacji, wyjdzie z niej zwycięsko.

- Szykuje się naprawdę interesujący pojedynek. Nie da się ukryć, że będzie to najtrudniejszy test w mojej zawodowej karierze bokserskiej - uważa pięściarz z Katowic, który przecież w ostatnim starcie zaskoczył pozytywnie i zremisował z faworyzowanym Mateuszem Rzadkoszem.

- Atutem Mariusza jest niewątpliwie duża siła fizyczna i tak naprawdę od pierwszej minuty muszę być bardzo skoncentrowany, gdyż chwila nieuwagi z mojej strony może skończyć się przygodą z deskami. Obaj lubimy półdystans i zapewne żaden z nas nie będzie chciał zrobić ani jednego kroku w tył, a gdy w ringu spotkają się dwa takie style, zwiastuje to ringową wojnę na wyniszczenie. I właśnie na nią się nastawiam. Mam nadzieję, że damy kibicom świetną walkę, którą zapamiętają na długo - kontynuował pięściarz stajni Tymex Boxing Promotion.

- Nie chciałbym zdradzać za dużo szczegółów z moich przygotowaniach. Na pewno zrobię wszystko co w mojej mocy, żeby być w życiowej formie i wygrać najbliższy pojedynek. Pokażę serce i charakter, czyli to, czego akurat nigdy mi nie brakowało. Wkrótce rozpocznę sparingi z Robertem Parzęczewskim, który podobnie jak najbliższy rywal dysponuje dużą siłą fizyczną. Skorzystam także z pomocy mojego pierwszego trenera, którym był Michał Strogyj. Z tego co wiem, mój przeciwnik będzie miał bardo mocny narożnik, bo przecież Piotr Wilczewski jest naprawdę dobry w swoim fachu. Na pewno przygotują odpowiednią taktykę na tę walkę. Niemniej jednak ja wierzę w siebie, doskonale wiem na co mnie stać i wyjdę do ringu po wygraną - dodał Gromadzki.

Przypomnijmy, że kibicom pokażą się również Michał Żeromiński (10-2, 1 KO), Robert Parzęczewski (11-1, 5 KO) oraz Damian Wrzesiński (9-0-1, 4 KO). Relacja na żywo z gali na łamach BOKSER.ORG!

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.