HEARN CHCE, ABY PARKER WYSTĄPIŁ W ANGLII PRZED WALKĄ Z JOSHUĄ

Eddie Hearn chce doprowadzić do walki Anthony'ego Joshuy (16-0, 16 KO) z Josephem Parkerem (19-0, 16 KO), ale nie od razu. Promotor mistrza świata IBF w wadze ciężkiej sugeruje, aby wcześniej pretendent wystąpił na gali w Wielkiej Brytanii i dał się lepiej poznać tamtejszym kibicom.

- Parker to dobry młody ciężki. Właśnie pokonał Carlosa Takama, również dobrego i unikanego pięściarza. Dla kogoś, kto nie jest wprawdzie nowicjuszem, ale też nie jest zbyt doświadczony, to dobre zwycięstwo. Myślę, że walka Joshua-Parker będzie dużym wydarzeniem. Zostanie zarządzona 20 listopada i będziemy wtedy albo walczyć z Parkerem, albo przystąpimy do unifikacji. Do walki z Parkerem w każdym razie na pewno kiedyś dojdzie, więc dlaczego nie umieścić go na jakiejś gali i bliżej zapoznać go z brytyjską publicznością - stwierdził szef grupy Matchroom Boxing.

Póki co Parker, który po zwycięstwie nad Takamem został obowiązkowym pretendentem do tytułu IBF, wystąpi w Nowej Zelandii, gdzie 21 lipca zmierzy się z Solomonem Haumono (24-2-2, 21 KO). Joshua do kolejnego pojedynku podejdzie 25 czerwca - jego rywalem w Londynie będzie Dominic Breazeale (17-0, 15 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.