Archiwum wiadomości z dnia: 2016-01-22

 


JACKIEWICZ O SYROWATCE: POP...ŁO MU SIĘ W GŁOWIE!

Coraz gorętsza robi się atmosfera wokół zaplanowanego na 2 kwietnia rewanżowego starcia pomiędzy byłym mistrzem Europy, Rafałem Jackiewiczem (47-12-2, 22 KO), a młodszym o ponad dekadę Michałem Syrowatką (13-1, 4 KO). Wszystko za sprawą "uprzejmości" na jednym z portali społecznościowych. Pięściarz z Ełku zapowiedział między innymi, że zamierza skończyć karierę "starego wilka".


DURODOLA: NIE OBAWIAM SIĘ NIKOGO

- Kiedy podpisywałem kontrakt, miałem zapewnienie, że w razie wygranej dostanę walkę z Drozdem o pas WBC. Teraz jednak słyszę, że on spotka się z Ilungą Makabu, a mnie się oskarża o doping. Moim zdaniem oni mnie po prostu unikają jak mogą - denerwuje się Olanrewaju Durodola (22-2, 20 KO), który na początku listopada podczas pamiętnej dla nas gali w Kazaniu nieoczekiwanie pokonał przed czasem faworyzowanego Dimitrija Kudriaszowa (18-1, 18 KO).BRELAND: WILDER WCIĄŻ ROBI POSTĘPY

Mark Breland, w przeszłości mistrz olimpijski i dwukrotny mistrz świata wagi półśredniej w gronie zawodowców, teraz współpracuje w roli trenera z Deontayem Wilderem (36-0, 35 KO), mistrzem świata wagi ciężkiej organizacji WBC. I przekonuje, że "Brązowy Bombardier" nadal się rozwija.