RAHMAN: LUCAS BROWNE ZNOKAUTUJE CZAGAJEWA

Nieaktywny od półtora roku Hasim Rahman, dawny dwukrotny mistrz wszechwag, namaścił Lucasa Browne'a (23-0, 20 KO) na przyszłego championa. Australijczyk już 5 marca zaatakuje w Groznym posiadacza tytułu WBA Regular, Rusłana Czagajewa (34-2-1, 21 KO).

- Przygotujcie się Australijczycy, bo będziecie mieli nowego mistrza. Lucas ma odpowiednie warunki fizyczne i siłę by to dokonać. I zrobi to już w najbliższym starcie - przekonuje "Skała".

- Podobnie jak ja, Browne ma bardzo mocną prawą rękę, dlatego wydaje mi się, że ułoży swoim prawym Czagajewa do snu, tak samo jak ja znokautowałem Lennoxa Lewisa - dodał Rahman.

- Widzę między nami sporo podobieństw. Obaj potrafimy nokautować niemal każdym ciosem i zawsze dawaliśmy ekscytujące walki. A poza tym Rahman, tak samo jak ja teraz, musiał lecieć na obcy teren żeby zdobyć swój tytuł. To prawdziwy zaszczyt słyszeć takie pochwały z jego strony. Do tej pory mam w pamięci jego dwie świetne walki z Lewisem. Mało kto na niego stawiał w RPA, on jednak zabrał robotę sędziom i znokautował Anglika. Ja zaś zrobię teraz to samo z Czagajewem - powiedział Browne.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: AutorKomentarza
Data: 22-01-2016 13:54:39 
Jakoś dziwnie też mam podobne odczucie, że ten osiłek Browne może znokautować mocno już "zużytego" Czagajewa.
 Autor komentarza: hms
Data: 22-01-2016 14:03:19 
@AutorKomentarza
Też mnie dziwią kursy u bukmacherów na tą walkę. Może to przez nokaut na Pianecie
 Autor komentarza: Vroo
Data: 22-01-2016 14:40:11 
Mistrzowie drugiej ligi. Czagajew, Martin i może Browne. Adamek pluje sobie w brodę, że nie doczekał z formą czasów, gdy zabrakło braci K. Choć niewykluczone, że Władymir się pozbiera, poustawia Fury'ego i zdąży jeszcze zunifikować resztę pasów.
 Autor komentarza: Adii1766
Data: 22-01-2016 15:06:13 
Browne wygra z czakajewem fury drugi raz rozprawi się z ukraińcem ortiz zmiecie z powierzchni ziemi ustionowa . W walce Ortiz z furym stawiałbym na ortiza a w ewentualnej walce kubańczyka z brownem , ten pierwszy bo ładnej walce nokautuje drugiego;]Najlepszy scenariusz jaki tylko może być dla boksu;]
 Autor komentarza: CELko
Data: 22-01-2016 17:51:44 
Chagaeva nigdy nie nalezy skreslac.Juz ostatnio pokazal drugiej lidze jaki ma poziom.

Browne to moze byc bardzo prymitywny osilek.(Jennings powinien w niego celowac jesli wygra Browne z Chagaevem)

Adamek nigdy nie byl w czolowce HW, pokonal wtedy przereklamowany balon Arreole.
 Autor komentarza: Ernesto
Data: 22-01-2016 17:58:59 
Adamek był w czołówce i nadal jest, ale już nie w najbardziej prestiżowym rankingu The Ring.
 Autor komentarza: Ernesto
Data: 22-01-2016 18:03:01 
Arreola nie był nigdy balonem. Balon to ktoś kto po porażce spada z pozycji "pretendenta do czołówki" na pozycje journeymana, a Chris to niebezpieczny zawodnik, który po prostu obżera się i pije dużo piwska.
 Autor komentarza: xionc
Data: 22-01-2016 18:27:07 
Adamek sie starzal tak samo szybko jak bracia Kliczko - 12 m-cy na rok ;)
 Autor komentarza: BYKZBRONXU2011
Data: 22-01-2016 22:21:29 
Chyba na Play Station go znokautuje. Ich dzieli różnica olbrzymia jeśli chodzi o doświadczenie i wyszkolenie techniczne. Zreszta Browne to też już nie młodzieniaszek. Myśle , że Rusłan go do jednej mordy obije i skończy przed czasem .Ten cios nic Browne`owi nie da bo jest bokserem o dwa lewele niżej od Rusłana.
 Autor komentarza: AutorKomentarza
Data: 23-01-2016 00:27:32 
hms Data: 22-01-2016 14:03:19
@AutorKomentarza
Też mnie dziwią kursy u bukmacherów na tą walkę. Może to przez nokaut na Pianecie
*
*
Kursy niekoniecznie dziwią.
Wiesz, Czagajew zawsze był bardzo twardy. Nigdy nie został znokautowany. Przegrał tylko raz przed czasem, z samym Władkiem Kliczko, ale Władek tam "męczył się", lał Rusłana, a ten nie zamierzał padać. Miał kontuzję oka dość poważną, mocno był obity i lekarz przerwał.
Powietkin wygrał z nim na punkty, po dobrej walce Rusłana. Pod koniec osłabł i wtedy szala zwycięstwa przechyliła się w stronę Rosjanina. O nokaucie nie było tam mowy (chyba że w drugą stronę, bo raz Czagajew ładnie zapalił Saszy).
Poza tym Uzbek jest świetny technicznie, potrafi walczyć z wysokimi pięściarzami (świetna szkoła boksu, jaką dał wielkoludowi Wałujewowi).
No, ale to wszystko było przynajmniej kilka lat temu. Teraz nie wiadomo jak z formą Czagajewa, bo mocno on już "sfatygowany" tym boksem, no i chorobą (bodajże z wątrobą miał spore problemy).
Poza tym Browne jest tylko rok młodszy od "Dziadka" tak że niedużo. Tylko że Australijczyk nie jest tak rozbity, nie toczył takich ringowych wojen.

W każdym bądź razie bukmacherzy nie spodziewają się nokautu, a na punkty Czagajew raczej nie przegra. No i ściany będzie miał za sobą dodatkowo, tak że to też spory "atut".
Ale bukmacherzy dość często lubią się mylić, dość często "zapominają", albo nie wiedzą o różnych innych okolicznościach, no i niespodzianki w boksie zdarzają się dość często, więc bukmacherom niekoniecznie trzeba wierzyć.
Ja chyba coś postawię. Tak niewiele.
 Autor komentarza: beniaminGT
Data: 23-01-2016 02:15:06 
Browne to drewno. Czagajew powinien go obić na luzaku. No chyba, że ta siła ciosu jest faktycznie niedorzeczna, ale w to nie wierzę.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.