Archiwum wiadomości z dnia: 2015-08-08

 

MAYWEATHER JR: NIE MUSICIE KUPOWAĆ PPV, MOGĘ SOBIE WYBRAĆ RYWALA

- Pokonałem Cotto, Alvareza i Pacquiao, czyli trzy największe dostępne nazwiska. Robię to zresztą od pierwszego dnia mojej kariery. Nie pozostał już nikt inny z wielkich. W wadze półśredniej i junior średniej zostałem tylko ja, więc mogę chyba sobie wybrać rywala jakiego chcę - mówi podrażniony krytyką Floyd Mayweather Jr (48-0, 26 KO), odnosząc się do wyboru Andre Berto (30-3, 23 KO) na kolejnego przeciwnika.


SZEF SHOWTIME: BYŁY ROZMOWY Z KHANEM I THURMANEM

Stephen Espinoza, szef sportu w telewizji Showtime, zdradził, że zarówno Amir Khan (31-3, 19 KO), jak i Keith Thurman (26-0, 22 KO) byli brani pod uwagę w kontekście wrześniowej walki z Floydem Mayweatherem Jr (48-0, 26 KO). Obóz najlepszego boksera świata nie mógł jednak osiągnąć porozumienia z przedstawicielami tych pięściarzy.


WIDEO: ADAMIEC vs SOPA

Daniel Adamiec (-64kg) nie krył rozczarowania po przegranej walce z Konstantinem Sopie w pierwszej rundzie drabinki ME Seniorów. Były kontrowersje, teraz sami możecie je ocenić. Przedstawiamy Wam bowiem tę walkę poniżej. A jeszcze dziś zobaczycie występ Tomka Jabłońskiego - bądźcie cierpliwi!ME 2015: RAUBO - PODSUMOWANIE PIERWSZEGO DNIA WALK

Trener Kadry Narodowej szczerymi - wręcz do bólu - słowami podsumowuje pierwszy dzień XLI Mistrzostw Europy w Bułgarii. Drobek punktowy mógł zdecydowanie wyglądać inaczej, ale ring weryfikuje wszystko - nawet najdrobniejsze wady dobrych zawodników. Posłuchajmy co miał dziś do powiedzenia Zbigniew Raubo.JOEY DAWEJKO I JEGO SZYBKA DEMOLKA

Joey Dawejko (15-4-2, 8 KO) na ringach zawodowych wciąż nie spełnił jeszcze pokładanych w nim nadziei. Były mistrz świata kategorii super ciężkiej trzy miesiące temu stoczył dobrą, choć nieznacznie przegraną walkę z Amirem Mansourem. Dziś w nocy efektownie się odbudował.
WIDEO: WIERZBICKI vs VIANELLO

Pisaliśmy już wczoraj o porażce Pawła Wierzbickiego w pierwszej walce Mistrzostw Europy Seniorów. Mistrz Polski wagi super ciężkiej (+91kg) wygrał co prawda trzecią rundę, lecz oddał Włochowi Guido Vianello dwie pierwsze. Zgodnie z obietnicą prezentujemy Wam teraz ich potyczkę.


MĘCZARNIE CHYTROWA, KHURTSIDZE NA SZYBKO

Jewgen Chytrow (11-0, 10 KO) zachował perfekcyjny rekord, ale na dobrą sprawę brakowało zaledwie pół minuty, by został on splamiony pierwszą porażką. Nick Brinson (17-4-2, 7 KO) został zastopowany na samym finiszu, a prowadził do tego czasu na dwóch kartach - 70:62, 68:65, zaś na trzeciej remisował 66:66.WIDEO: JABŁOŃSKI vs TRETYAK

Właśnie dla takich walk jak ta pojechaliśmy aż do Bułgarii, by specjalnie dla Was relacjonować Mistrzostwa Europy Seniorów 2015. Poniżej prezentujemy Wam zwycięski pojedynek Tomasza Jabłońskiego, który w pierwszym występie na bułgarskim ringu odprawił przez dyskwalifikację Dmytro Tretyaka z Finlandii. Obejrzyjcie naszego lidera w wadze średniej, ale i całej reprezentacji.


TARVER: FURY MNIE NIE PRZEKONUJE

- Fury wykonał kawał dobrej roboty nieustannie utrzymując swoje nazwisko w mediach, lecz jeśli chodzi o jego umiejętności bokserskie, to mnie nie przekonuje - mówi Antonio Tarver, który przewiduje, że Władimir Kliczko (64-3, 53 KO) 24 października w Dusseldorfie zastopuje Tysona Fury'ego (24-0, 18 KO).

BOKSER.ORG: ME SENIORÓW NA DZIESIĘCIOLECIE

Dokładnie tydzień temu przypadła dziesiąta rocznica powstania BOKSER.ORG. Z tej okazji postanowiliśmy zrobić kolejny krok naprzód i sprawić Wam następną niespodziankę. Dwóch naszych ludzi - Leszek Dąbrowski i Piotr Jagiełło, pojechało do Bułgarii, by właśnie specjalnie dla Was relacjonować Mistrzostwa Europy Seniorów 2015.


TOMASZ JABŁOŃSKI: JEDZIEMY DALEJ!

- Rywal był niewygodny, ale to turniej i nie kalkulowałem, bo nie chciałem sobie potem coś zarzucać. Jedziemy dalej - powiedział nam tuż po zejściu z ringu Tomasz Jabłoński (-75kg), który wygrał pierwszą walkę na Mistrzostwach Europy 2015, pokonując przez dyskwalifikację Dmytro Tretyaka z Finlandii.IGOR JAKUBOWSKI: WSZYSTKO POKAŻE PIERWSZA WALKA

- Wydaje mi się, że forma jest, ale niczego nie jestem pewien. Wszystko pokaże pierwsza walka - nie ukrywa Igor Jakubowski, aktualny mistrz Polski oraz mistrz Unii Europejskiej w wadze ciężkiej (-91kg). Pięściarz z Konina jest jednym z dwóch naszych liderów podczas trwających w Bułgarii Mistrzostw Europy Seniorów 2015.