Archiwum wiadomości z dnia: 2015-06-29

 


OSCAR DE LA HOYA PODJĄŁ DECYZJĘ. POWROTU NIE BĘDZIE

Oscar De La Hoya (39-6, 30 KO) był bez wątpienia jednym z najlepszych pięściarzy ostatniego ćwierćwiecza. W 1992 roku zdobył złoty medal na igrzyskach olimpijskich w Barcelonie, a potem rozpoczął długą i pełną sukcesów karierę zawodową zwieńczoną dziesięcioma tytułami mistrzowskimi w sześciu kategoriach. Ostatnią walkę "Złoty Chłopiec" stoczył w 2008 roku, ale ostatnio sporo mówiło się o jego możliwym powrocie. 42-letni Oscar oświadczył dziś, że nie ma takiej możliwości.


HUCK: POWIETKIN, JA CIEBIE ZJEM!

Mistrz WBO w wadze junior ciężkiej Marco Huck (38-2-1, 26 KO), który w połowie sierpnia zmierzy się z Krzysztofem Głowackim, chętnie spotka się w rewanżowym pojedynku z występującym w kategorii ciężkiej Aleksandrem Powietkinem (29-1, 21 KO). - Powietkin, ja ciebie zjem! - zapowiada.


MORALES: DLACZEGO MAMY PŁACIĆ ZA BŁĄD SĘDZIEGO?

Słynny Erik Morales, trener Jessie'ego Vargasa (26-1, 9 KO), jest wzburzony przedwczesnym zakończeniem walki z Timem Bradleyem (32-1-1, 12 KO). Podopieczny Meksykanina zranił rywala w ostatniej rundzie, ale na niespełna dziesięć sekund przed końcem arbiter przerwał pojedynek, ponieważ, jak myślał, usłyszał gong.


ANDRZEJ SOŁDRA CZEKA NA NORMALNE TRENINGI

Andrzej Sołdra (11-2-1, 5 KO) dochodzi do siebie po porażce, ale przede wszystkim potwornej kontuzji, jakiej nabawił się podczas ostatniej walki. Dzielny pięściarz kategorii super średniej gościł w sobotę na gali w Krynicy, a my nie mogliśmy sobie darować okazji do zamienienia z nim kilku zdań - zapraszamy!
TRENERZY MICHAŁA CIEŚLAKA O UDANYM POWROCIE I WALCE Z ROSBERGIEM

Adam Jabłoński i Rafał Wojda to trenerzy Michała Cieślaka (8-0, 4 KO), jednego z prospektów naszego podwórka, który po blisko dziesięciu miesiącach przerwy spowodowanej kłopotami zdrowotnymi udanie powrócił między liny w sobotni wieczór w Krynicy, pokonując w ostatnich sekundach walki Antoine'a Boyę. Teraz czeka go już dużo trudniejsze zadanie, bo 22 sierpnia w Międzyzdrojach spotka się z Jarno Rosbergiem (18-1-1, 8 KO). Ze szkoleniowcami Cieślaka porozmawialiśmy o tych dwóch potyczkach, czyli podsumowaliśmy start w sobotę, a także poruszyliśmy temat przygotowań do kolejnego startu.MISTRZOWIE. RECENZJA ORAZ INFORMACJE O PRZEDSPRZEDAŻY DVD

Trzy legendy boksu, trzy połączone ze sobą, a jednak całkowicie odmienne losy. Mike Tyson  wybryk natury. Evander Holyfield  tytan pracy. Bernard Hopkins  wyrachowany i zdeterminowany mentalista. Wbrew pozorom Mistrzowie nie są opowieścią o realizacji amerykańskiego snu i dumnej walce biednych czarnoskórych chłopaków o lepszy byt. Są przestrogą.TARVER WOLI KLICZKĘ ZAMIAST WILDERA, HAYMON ODWROTNIE

Antonio Tarver (31-6, 22 KO) i Deontay Wilder (34-0, 33 KO) to zawodnicy prowadzeni przez Ala Haymona. Był nawet pomysł skonfrontowania ich obu, ale "Magik" z Florydy, w przeszłości trzykrotny mistrz świata wagi półciężkiej, woli opcję spotkania z posiadaczem trzech mistrzowskich pasów, Władimirem Kliczką (64-3, 53 KO).