Archiwum wiadomości z dnia: 2014-07-07

 GAMBOA ZBIJE WAGĘ

Przejście Yuriorkisa Gamboy (23-1, 16 KO) do kategorii lekkiej od początku dla wszystkich było chybionym pomysłem. Wiedział o tym chyba każdy spoza teamu Kubańczyka. "Cyklon z Guantanamo" musiał jednak oberwać od Terence'a Crawforda (24-0, 18 KO), żeby samemu to zrozumieć. Teraz zapowiada, że wróci do wagi piórkowej lub super piórkowej.


CHROBAK: KADRA MODLI SIĘ O CUD

Wczorajszym materiałem wideo "odkurzyliśmy" temat sporu co do obsady miejsca w reprezentacji w limicie wagi średniej. Prezes i trener klubu z Gdańska - Marek Chrobak, przesłał do naszej redakcji list otwarty, w którym toczy rozważania dlaczego jego podopieczny (Tomasz Jabłoński dop. Redakcja) przegrywa tę rywalizację z zawodnikiem ze Szczecina (Arkadiusz Szwedowicz). W rozwinięciu treść długiego oświadczenia.
WESTSIDE BOXING GYM LONDON

Zapraszamy do oglądania fotorelacji z londyńskiego gymu, który prowadzi Barry Jones, były mistrz WBO z 1997 roku. Walijczyk stracił swój tytuł mistrzowski po tym, jak komisja lekarska zabrała mu licencję, gdyż skan mózgu ujawnił anomalie.


FOTORELACJA: WAKACYJNE SZKOLENIE NAD RADWIĄ

W miniony weekend w pobliżu zbudowanego w XIX wieku mostu kolejowego nad Radwią przy przystani stanął ring - budząc zainteresowanie wśród spacerowiczów. Tak rozpoczęły się konsultacje szkoleniowe trenerów Tomasza Różańskiego, Ludwika Buczyńskiego i Tomasza Waleńskiego z młodzieżową kadrą dziewcząt, do których dołączyły zawodniczki z Niemiec. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.


TRYC vs KULIŃSKI: FINAŁ MP SENIORÓW (-81kg)

Wracamy do finałów 85. Mistrzostw Polski Seniorów i potyczki o złoto w wadze półciężkiej pomiędzy Jordanem Kulińskim (START Włocławek) a Mateuszem Trycem (KS Fenix Warszawa). Po trzech ciekawych rundach zwyciężył ten drugi, potwierdzając swą dominację w tym limicie. Zobaczcie nagranie z tej walki w jakości HD.MICHAŁ CIEŚLAK BĘDZIE ZMUSZONY PRZEJŚĆ DO WAGI CIĘŻKIEJ?

Oczy kibiców coraz częściej zwracają się w kierunku młodego Michała Cieślaka (6-0, 3 KO), którego kariera jest prowadzona odważniej niż jakiegokolwiek innego pięściarza znad Wisły. Niewątpliwie ten młody chłopak z Radomia jest ciekawym prospektem kategorii cruiser, tylko... niewykluczone, że już wkrótce będzie musiał na stałe przenieść się do wagi ciężkiej.


FURY DO WILDERA: JESTEŚ NASTĘPNY

Czekający na walkę o mistrzostwo świata Deontay Wilder (31-0, 31 KO) wykorzystał wolne chwile, aby w niewybredny sposób zaczepić na twitterze Tysona Fury'ego (22-0, 16 KO). Prowokacja się udała - Brytyjczyk oznajmił, że zajmie się Amerykaninem, gdy tylko rozprawi się 26 lipca z Dereckiem Chisorą (20-4, 13 KO).PLANY HAYMONA: NBC, INTERNET I CAŁKOWITA WŁADZA

Thomas Hauser, jeden z najbardziej cenionych amerykańskich dziennikarzy bokserskich, autor wielu książek, podjął się niemożliwego i wziął pod lupę Ala Haymona. Kilka najciekawszych tematów poruszonych w artykule, w którym Hauser m.in. nakreśla plany najpotężniejszego człowieka pięściarskiego biznesu, przytaczamy poniżej.